Кошик
9 відгуків
СПЕЦІАЛІЗОВАНА НАСОСНА КОМПАНІЯ

Дренаж і відведення стоків

Надійний партнер в області ефективної та екологічно безпечної каналізаційної техніки

В останні роки вимоги до насосів і насосних систем, особливо призначеним для перекачування забруднених стічних вод, істотно зросли. В першу чергу це пов'язано з урбанізацією і дефіцитом води у всьому світі. Змінилися умови скидання стічних вод, підвищився вміст твердих часток в стічній воді, і збільшилася тривалість перебування води в каналізаційній мережі. У зв'язку з цим величезне значення для користувача набувають витрати на життєвий цикл насоса: від його ціни і вартості технічного обслуговування до збитку із-за простоїв і витрат на ремонт.

Багаторічний досвід проектування каналізаційної техніки дозволяє нам забезпечувати безперебійну роботу обладнання і розробляти надійні системні рішення. Перекачування, перемішування, аерація, фільтрація або дезінфекція (забрудненої) води — у нашому широкому асортименті виробів і систем обов'язково знайдеться надійне і енергоефективне рішення і для вас. Залежно від вимог, витрати та напору ви знайдете насоси Wilo для самої різної робочого середовища: стічних вод, шламу і шламової води, абразивного і навіть волокнистої середовища. Особливу увагу ми приділяємо мінімального зносу і надійності деталей нашого обладнання.

в виде галереив виде списка

Наші ефективні рішення для чистої совісті

Всі будинки в світі виробляють стічні води, які необхідно безпечно утилізувати — для дотримання санітарно-гігієнічних норм і щоб уникнути виникнення неприємного запаху. Тому скрізь, де стічні води не можуть потрапити в каналізацію самопливом, застосовується ефективне обладнання для будівель і споруд. Технології і концепції водовідведення майбутнього повинні ґрунтуватися на наступних принципах:

 •  мінімізація потрапляння шкідливих речовин у стічні води
 • зниження рівня розбавлення стічних вод (вода сусіднього водозбору)
 • поділ потоків стічних вод (дощова вода, забруднені і стічні води)
 • зменшення побічних відходів після очищення стічних вод
 • використання потоків стічних вод (слабозагрязненные побутові стічні води, сеча і т. д.)

Тому концепції водовідведення майбутнього вимагають від проектувальника і користувача розширити кут сприйняття, щоб оптимізувати співвідношення ціни і вигоди в інтересах людини і навколишнього середовища.

Наші ефективні рішення використовуються перш за все в наступних областях:

Дренаж

Скрізь, де люди живуть у будинках, утворюються стічні води, які можна поділити на дві категорії: забруднена вода і дощова вода. Забруднена вода зазвичай відводиться безпосередньо в каналізацію, потім проходить очищення на очисних спорудах, після чого надходить назад у водооборотний цикл. Дощову воду можна відокремлювати від забрудненої води, якщо використовується роздільна система каналізації, або відводити разом з нею, якщо використовується общесплавная система каналізації. Забудовникам і операторам рекомендується обов'язково залучати проектувальників для розробки схеми відводу води, щоб уникнути неприємних сюрпризів.

Entwässerung Regenwasserentsorgung

Щоб установка водовідведення зберігала справність як можна довше, потрібно регулярно проводити технічне обслуговування і очищення її елементів, наприклад напірної установки для відводу стічних вод, захисту від зворотного потоку і трубопроводів. Якщо при опадах затоплює підвал ,причина цього полягає у відсутності запірного пристосування в установках для відводу води. Оскільки багато трубопроводи стічних вод у будівлях спочатку негерметичні або втрачають герметичність з часом, рекомендується регулярно проводити перевірки на герметичність, щоб переконатися, що ваша напірна установка відведення стічних вод не подає стічні води на стіни і не завдає, таким чином, серйозні пошкодження. Компанія Wilo, як виробник високоякісних систем насосів преміум-класу, пропонує послуги, орієнтовані на клієнта, і комплексні системні рішення.

Відвід води з ділянок і будівель

Більшість міських жителів сприймає безперебійне видалення стічних вод як щось само собою зрозуміле. Багато хто розуміє, наскільки важлива нормальна робота установок водовідведення в будинках і на ділянках, лише тоді, коли у відведенні води виникають перебої.

Часто проблеми в установках водовідведення з'являються з-за пошкодження або поломки трубопроводів, внаслідок чого стічні води і грунт, розмитий ними, можуть потрапляти в грунтові води. Це призводить до забруднення, а воно, у свою чергу, – до величезних витрат, пов'язаних з тривалою роботою насосів на очисних спорудах. При сильному розмивання і руйнування ґрунту під дорожнім покриттям часто виникає небезпека для навколишнього інфраструктури. Тому власники земельних ділянок зобов'язані підтримувати установки водовідведення в справному стані. Ми з радістю надамо вам професійну консультацію з питань догляду за такими установками та їх технічного обслуговування.

Області застосування установок водовідведення

Установки водовідведення використовуються як в приватних домашніх господарствах і на дільницях, так і в громадських установах. Насоси для забрудненої води від компанії Wilo вже багато років успішно застосовуються в галузі підземного будівництва, надземного будівництва, озеленення та благоустрою, а також у спортивних спорудах. Крім того, наші насоси використовуються для забору води з озер і річок, для осушення і в різних дренажних системах.

Entwässerung Regenwasserentsorgung

 

Стічні води

Надійний партнер в області ефективної та екологічно безпечної каналізаційної техніки

В останні роки вимоги до насосів і насосних систем, особливо призначеним для перекачування забруднених стічних вод, істотно зросли. В першу чергу це пов'язано з урбанізацією і дефіцитом води у всьому світі. Змінилися умови скидання стічних вод, підвищився вміст твердих часток в стічній воді, і збільшилася тривалість перебування води в каналізаційній мережі. У зв'язку з цим величезне значення для користувача набувають витрати на життєвий цикл насоса: від його ціни і вартості технічного обслуговування до збитку із-за простоїв і витрат на ремонт.

Багаторічний досвід проектування каналізаційної техніки дозволяє нам забезпечувати безперебійну роботу обладнання і розробляти надійні системні рішення. Перекачування, перемішування, аерація, фільтрація або дезінфекція (забрудненої) води — у нашому широкому асортименті виробів і систем обов'язково знайдеться надійне і енергоефективне рішення і для вас. Залежно від вимог, витрати та напору ви знайдете насоси Wilo для самої різної робочого середовища: стічних вод, шламу і шламової води, абразивного і навіть волокнистої середовища. Особливу увагу ми приділяємо мінімального зносу і надійності деталей нашого обладнання.

 

Дренаж та захист від затоплення

Швидко, чисто і безпечно

Душ, туалет, в'їзд в будинок або гараж — ми запропонуємо вам оптимальне рішення для відводу води навіть в екстреній ситуації. При цьому не важливо, про який установці йдеться: стаціонарної або пересувної. Наші насоси підійдуть для перекачування як комунальних стічних вод, так і дощової води. Асортимент нашої продукції для відведення води і захисту від затоплень включає в себе станції перекачування стічних вод, облаштування каналізації в підвальних приміщеннях, насоси для забрудненої води або навіть потужні напірні установки для відводу фекалій. Наше головне кредо: запропонувати вам максимально безпечне виріб, яке потребує лише мінімального технічного обслуговування. Останнім часом помітно зросла небезпека затоплення. Особливо затребувані рішення для відводу сильно забрудненої води, наприклад після повеней. Для вирішення таких непростих завдань компанія Wilo розробила кілька воістину універсальних виробів, наприклад серію Wilo-Drain TP. Надлегкі насоси прості в транспортуванні і експлуатації. Вони відрізняються дуже міцною гідравлікою з синтетичного матеріалу.

 

Збір та транспортування стічних вод

Надійні та стійкі системні рішення в області збору стічних вод

Вироби і системи Wilo встановлюють нові стандарти продуктивності та ефективності. Крім того, ми сприяємо користувачеві на всіх етапах: від планування та введення в експлуатацію до технічного обслуговування вашого обладнання. Співпрацюючи з Wilo, ви будете отримувати все необхідне від одного виробника: від систем господарсько-побутової каналізації і шахтних, проміжних і колекторних насосних станцій до рішень для напірного водовідведення.

Системні рішення для об'єктів зі складними загальними умовами

Скрізь, де каналізації немає, а її будівництво неможливо або економічно невигідно, рекомендується напірне водовідведення за допомогою трубопроводів малого діаметру. Нові насосні шахти Wilo-Port 600 і Wilo-Port 800 розроблені саме для таких областей застосування. Корпусу шахти з міцного корозійностійкого поліетилену захищені від спливання до верхньої кромки поручнів. Крім того, вони довговічні й надійні в експлуатації.

Технічний досвід у системах сепарації твердих частинок

Для відводу води з промислових і комерційних комплексів будівель потрібне надійне рішення, приваблива з фінансової точки зору. Системи сепарації твердих відходів Wilo-EMUport — це справжня інновація в області відводу стічних вод. Ці системи працюють максимально ефективно, вимагають лише незначних експлуатаційних витрат і прості в обслуговуванні. Оскільки через гідравліку насоса проходять лише попередньо очищені стічні води, насос не засмічується і підвищується надійність його експлуатації.

 

Очищення стічних вод

Вчинене відновлення водних ресурсів

С учетом изменения мирового климата ключевой темой на рынке становится снижение потребления энергии. Растет давление издержек на коммунальные и частные предприятия, поставляющие энергоресурсы. Задачи становятся все более сложными. В частности, увеличивается содержание твердых частиц в сточных водах, повышаются нормативные требования и ужесточается законодательство. Сотрудничая с компанией Wilo, вы приобретаете партнера, на которого можно полностью положиться во всех областях. Экономное использование ценных водных ресурсов сегодня является практически само собой разумеющимся. Однако такая тактика приводит к увеличению содержания твердых веществ в сточных водах. В результате перекачивать сырую воду становится все сложнее. Бренд Wilo во всем мире является синонимом инженерного проектирования в лучших немецких традициях. Насосы и системы насосов производства компании Wilo устанавливают новые стандарты мощности и эффективности очистки бытовых сточных вод. Именно очистка сточных вод играет важную роль для защиты окружающей среды и сохранения ресурсов.

«Розумні» рішення для замкнутого циклу очищення стічних вод

От проектирования и определения параметров до ввода в эксплуатацию и технического обслуживания: наши специалисты предоставят вам индивидуальную поддержку на всех этапах проекта. При этом системы и решения компании Wilo устанавливают новые стандарты в области технических характеристик, эффективности затрат, надежности и долговечности.

Мы предложим вам решения для

 • камеры ливнеспуска
 • подающей насосной станции
 • механической очистки и первичного осветления
 • биологической очистки
 • биологической очистки с помощью MBBR
 • вторинного освітлення, зливної насосної станції і очищення шламу

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner