Кошик
9 відгуків
СПЕЦІАЛІЗОВАНА НАСОСНА КОМПАНІЯ

Насосне обладнання WILO (Німеччина)

У всьому світі ім'я Wilo є синонімом першокласних німецьких інженерних рішень, втілених в житлових і комерційних будівлях, на промислових об'єктах, в системах комунального господарства. Словом, усюди, де застосовуються насоси та насосне обладнання для систем опалення, охолодження, контролю клімату, водопостачання, відведення стоків та ін. За десятиліття роботи на ринку в тісному співробітництві з замовником, знання про насоси WILO перевтілилися в передову школу насособудування. Ці знання є базою для прийняття рішень, точно орієнтованих на потреби замовників. Сама фірма називає цей підхід "Pumpen Intelligenz".(Pump - насос, Intellegenz - інтелектуальний, розумний).

в виде галереив виде списка

Системна компетенція на всіх рівнях

Ми хочемо зробити проектування вашого об'єкта максимально простим і гнучким. Тому наші насоси швидко і без проблем інтегруються в існуючі комплексні системні середовища. Цій меті служать, наприклад, різні інтерфейсні модулі розширення для численних мережевих протоколів, що використовуються в автоматизованих системах управління будівлею.

Системні новаторські рішення

Ми прагнемо запропонувати вам набагато більше, ніж просто високопродуктивні та економічні насоси.Адже в цифровому світі, що постійно прискорюється, головну роль відіграють комплексні рішення.

Тому ми розробляємо для вас системні новаторські рішення, базуючись на сучасних технологіях, інноваційних варіантах застосування та високому рівні компетентності в області інтеграції виробів в комплексні системи . Крім того, ми підтримуємо вас при аналізі, проводимо індивідуальні консультації і пропонуємо економічні рішення, які точно відповідають вашим вимогам.

Нові вироби Wilo і весь наш сервіс спрямовані на те, щоб зробити проектування вашого об'єкта ще простішим і ефективнішим. Застосовуючи високі вимоги до якості і надійності, ми невпинно задаємо нові стандарти для галузі і створюємо інноваційні рішення, на які ви можете повністю покластися — і сьогодні, і в майбутньому.

Першочергову увагу ми приділяємо надійності

На Wilo завжди можна покластися — ми є надійним партнером і пропонуємо першокласну якість. Для цього ми як технологічний лідер галузі постійно розробляємо інноваційні та орієнтовані на майбутнє вироби, які легко інтегруються в різні системи і працюють у їх складі ефективно і надійно. Крім того, наші ефективні послуги та сучасні системи допомоги при проектуванні спростять ваші завдання в галузі проектування.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner