Кошик
9 відгуків

СПЕЦІАЛІЗОВАНА НАСОСНА КОМПАНІЯ

Вітрина

СПЕЦІАЛІЗОВАНА НАСОСНА КОМПАНІЯ

ТОВ «ТВІСТ" - офіційне представництво компанії SFA (Франція) і ексклюзивний дистриб'ютор італійської торгової марки Innova в Україні.

SANI-Насос SFA - санітарні насоси-подрібнювачі для примусової каналізації. Інтенсивне професійне використання (кафе, бари, ресторани, офіси). Двухнасосные установки для відведення стоків від всього котеджу. Відкачування температурних стоків. Нове покоління безшумних насосів, на 10 дБ тихіше. Насоси для відведення конденсату (у т. ч. кислотного).

SFA - высосокнапорные одно- и двухмоторные канализационные насосные станции (КНС) с режущим механизмом в исполнении IP68 с выносным блоком управления специально разработаны для установки в приямках. КНС - со свободнопоточным рабочим колесом, дающие до 45 м3/час, и станции для отвода температурных стоков большого объема от кафе, баров и ресторанов.

Насосное оборудование: отопление, водоснабжение, отвод стоков. Повысительные бустерные насосные станции от производителя (Германия, Италия) и отечественной сборки на базе насосов Wilo, Calpeda, Pedrollo. Мембранные баки Varem, Imera . Гидромодули.

Теплообмінники BEE італійської компанії INNOVA дозволяють утилізувати до 75% скидається в каналізацію зі стічними водами тепла як при централізованому гарячому водопостачанні, так і при автономному нагріванні води з допомогою електричного водонагрівача або газової колонки. Принцип роботи: нагрівання холодної води йдуть теплими стоками. Основна область застосування – утилізація тепла стоків від душових кабін та інших джерел умовно чистих теплих стічних вод.

Теплообмінники не вимагають технічного обслуговування і можуть монтуватися під душовою кабіною або прямо в підлозі. Їх проточна частина виготовлена з корозійностійкої легованої сталі 316L, кожух – з поліпропілену, фітинги – з нержавіючої сталі 304.

Як ексклюзивний представник компанії SFA (Франція) на Україні формуємо дилерську мережу в регіонах.

Наші фахівці нададуть кваліфіковану допомогу у підборі та встановлення насосного обладнання (опалення, водопостачання, відведення стоків). Проводимо підбір аналогів і складання насосних станцій на базі підвищувальних насосів провідних фірм виробників (Wilo, Calpeda, Pedrollo). Поставка фірмових многонасосных станцій з каскадним і частотним керуванням. Розрахунок і підбір теплообмінників і мембранних баків. Зацікавлені у співпраці з будівельними та проектними фірмами.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner