Кошик
9 відгуків
СПЕЦІАЛІЗОВАНА НАСОСНА КОМПАНІЯ

Гидроаккомуляторы і баки мембранні Imera (Італія)

Торгова марка Imera – один з двох головних брендів компанії Zilio Industries. Більше 40 років тому компанія Zilio Industries першою в Італії освоїла промисловий випуск термогидравлических пристроїв - розширювальних баків і гідроакумуляторів. Заводи компанії Zilio Industries розташовані в Північній Італії, в декількох кілометрах від Падуї та Віченци, в самому серці італійської малого і середнього промислового бізнесу.
На сьогоднішній день виробництво Zilio Industries об'єднує два заводи зі штатом в кількості близько 100 осіб. Виробництво баків Imera зосереджена виключно в Італії. Всі постачальники сировини і комплектуючих для виробництва розширювальних баків і гідроакумуляторів розташовані в Італії.
Всі гідроакумулятори і розширювальні баки Imera проводяться у відповідності з вимогами європейських директив і підпорядковуються декларації відповідності.
Надійність, довгий термін служби і поміркованість ціни термогидравлической продукції Imera забезпечили лідируючі позиції в побутовому і промисловому секторах споживання. Успіх завдяки стабільності показників якості, повної відповідності баків Imera всім заявленим характеристикам і продуманій ціновій політиці. Розширювальні баки та гідроакумулятори Imera – продукт, отриманий в результаті об'єднання 40-річного досвіду виробництва з точним орієнтуванням продукції на задоволення потреб ринку, постійними інвестиціями в інноваційні технології, автоматизацію виробництва, точність виробничих процесів, підготовку і професіоналізм персоналу.
в виде галереив виде списка

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner