Кошик
9 відгуків
СПЕЦІАЛІЗОВАНА НАСОСНА КОМПАНІЯ

Каналізаційні насоси для відведення стоків Zenit (Італія)

Одна група, одна мета
Група Zenit - це одна з основних реалій на внутрішній і міжнародній арені в галузі проектування та створення технологій для обробки води. Основним видом діяльності компанії є проектування і виробництво заглибних електронасосів побутового і промислового призначення.

Не тільки електронасоси
Високий рівень технологічного розвитку і великий накопичений досвід дозволили групі Zenit вийти на ринок з продукцією, призначеною для аерації і змішування, надаючи повну гаму виробів, що задовольняє найвибагливіші запити.

Переможець характер
Велика історія, динамічність і прагнення до новизни - це основні риси групи Zenit, що забезпечили постійне і поступове розвиток компанії, завжди зберігаючи ясність коренів і поставлених цілей.

Якість без компромісів
Завдяки продуманим рішенням, Групі Zenit завжди вдавалося займати значну частку ринку в тих секторах, в яких вона працює, гарантуючи своїм замовникам продукцію з високим технологічним змістом і сучасні послуги.

Клієнт перш за все
Відмінність продукції Zenit від конкурентів дозволило встановити постійно міцні відносини поваги з замовниками. Zenit усвідомлює важливість ступеня задоволеності своїх замовників і щодня працює над збільшенням ступеня їх прихильності. Ми прекрасно знаємо, що означає знайти готового до діалогу, ефективного та компетентного партнера. Щоденно працюючи над цими цілями, ми зміцнюємо і збільшуємо довіру клієнтів до нас.

Багато рук, єдине тіло
Zenit сьогодні - це група, безпосередньо контролює ринки, на яких вона працює, що забезпечується цілеспрямованим присутністю на території. Група складається з чотирьох окремих підрозділів , що працюють для досягнення єдиної , загальної та поділюваної усіма мети.
Zenit Italia: виробнича і комерційна компанія для італійського ринку.
Zenit Pumps Suzhou: виробнича і комерційна компанія для китайського ринку.
Zenit Asia Pacific: комерційна компанія, регіональне представництво для ринку Тихоокеанської Азії і Океанії.
Zenit Europe: комерційна компанія, регіональне представництво для Європи, Близького Сходу і Африки.

Люди, Продукція, Захоплення
Нинішня організація Групи Zenit - це всеперемагаюча суміш стратегій та підприємницької інтуїції, що зробили можливою інтеграцію компанії та глобалізації. Будучи впевненими в тому шляху, ми продовжуємо згуртовано йти в одному напрямку, спираючись на три основні принципи, які нас не залишали ніколи: люди, продукція, захоплення.

в виде галереив виде списка

Історія

Зеніт з'явився на світ в кінці 50 років. Підприємство засноване Уго Дзени, для випуску і ремонту електродвигунів і гідравлічних насосів.
Головне підприємство розташоване в Модені, працює на італійському ринку.
У 1977 році управління підприємством переходить в руки дочки засновника,Адріани, і її чоловіка Італо Боттан.
При цьому розширюється гамма продукції, що розробляється і випускається Зенітом: відцентрові електронасоси, об'ємні, занурені і занурювані,а також які працюють на поверхні, Підприємство продовжує працювати на італійському ринку.
У 1985 році, підприємство робить стратегічний вибір: вирішує сфокусувати своє виробництво на нагружных занурювані насоси.
1990 відзначений для компанії Зеніт, виходом на закордонні ринки: Європа, Азія і Південна Америка. Також, в цьому році, на підприємстві починає свою роботу Давида Боттан, старший син власників компанії.
З 1990 по 1994 Зеніт 3 рази збільшив дохід і в 1995 отримує сертифікацію UNI-EN-ISO 9001.
У 1996 головне підприємство переїздить на нових адресу в Сан Чезарио і розвивається на площі близько 10.000 м. кв.
Лоренцо Боттан, брат Давида, починає свою роботу в компанії.
1998-2002 роки відрізнялися в першу чергу виходом на нові ринки і розширенням гами продукції з оброблення відпрацьованих вод: змішувачі,аератори, окислювачі.
У 2001 році, грунтується компанія APEX, що випускає програмне забезпечення, що входить до складу концерну Зеніт.
Між 2003 і 2004 Зеніт отримує сертифікацію UNI-EN-ISO 9001:2000 а також продукції ATEX.
У 2006 відкривається нове регіональне представництво в Сінгапурі, і в 2007 з'являється нове виробниче і комерційне представництво у Китаї, яке займає загальну площу 16.500 м. кв., з яких 8.000 , на справжній момент, це закриття приміщення.
З 2006 по 2008 Зеніт розширює свою площу в Сан Чезарио, тепер вона займає 19.000 м. кв. і починаються роботи зі створення випробувального басейну,одного з найбільш оснащених в Європі.
У 2009 році приводиться в дію нового регіональне представництво EMEA (Європа і зона Середньої Азії) в Люксембурзі; 3000 м. кв. закритих приміщень на загальній площі 6.500 кв. м.

    

 

Першочергові цінності

Інновація
Ми віримо, що оновлення продукту, процесу і концепту це інструмент,що допомагає створити нові можливості. Ми розуміємо, що сукупність економічних елементів впливають на наше майбутнє, і ми хочемо бути частиною цього майбутнього.
Джерела натхнення нашого праці, це, перш за все основи лояльності, чесності, повазі до людини і дбайливе ставлення до навколишнього середовища та соціальних проблем.

Покладання Відповідальності
Вірити в покладання відповідальності, для нас, насамперед, означає завжди дотримуватися критерію якості, йти до намічених цілей, а також розвиток організації людських ресурсів.
Всі перераховані аспекти створюють умови для активної участі всіх наших співробітників, популяризуючи формування і професійний зростання, досягнення майстерності в своїй галузі і можливість критично і самостійно оцінити плоди своїх праць.
Організаційна культура надихає на вкладення конструктивної енергії, на розвиток різних напрямків завдяки позитивному настрою і віру в успіх.

Предпринемательство
Кооперація, участь і спільні зусилля. У кожного компонента Зеніту поставлені свої цілі, але всі разом докладають зусилля для досягнення загальних організаційних завдань. Для нас, отримання прибутку це не першорядна цінність, а вираз ефективності управління та інструмент для подальшого розвитку.

Захопленість
Нас, насамперед, відрізняє захопленість, яку разом з професійністю та компетентністю, ми вкладаємо в реалізацію всіх наших задумів.
Захопленість, яка надихає, мотивує та захоплює і несе у собі ентузіазм, точність і пошук постійного розвитку. У цьому сенсі діяльність можна уявити як динамічну вираз потенційності і можливостей людини.

Компетенція
Компетенція для нас, перш за все це двигун прогресу, а ринок тренує в нас здатність порівняння, зростання і розвитку.
У цьому сенсі, ми віримо у важливість додаткової цінності, “це щось більше, що відрізняє нас від інших і що допомагає нам знайти нові,альтернативні рішення.

Ясність
Щоб домогтися розташування, як своїх працівників, так і клієнтів і вимагати її у відповідь, необхідно відкрито демонструвати свій вибір і поставлені цілі.
Ясність і довіра завжди є есенціальним компонентами будь-якої діяльності, заснованої на визнанні заслуг і цінності.
У концерні Зеніт це необхідні критерії роботи, завдяки цьому в людських стосунках теж досягається велика ефективність неформального спілкування, при цьому завжди підкреслюється повага до професійної цінності.

Якість
Для нас якість товару і зазначених послуг, це наслідок організації підприємства і є основним принципом при побудові відносин з клієнтами і з власним колективом. Якість, це результат складного процесу, заснованого на відповідальності, і є необхідною умовою для будь-якого економічного зростання.

Зобов'язання, Відповідальність, Екологія
Ми розуміємо, наскільки важлива соціальна відповідальність в бізнесі, і тому приймаємо участь важливих, надійних і корисних проектів.
І не тільки це, частину прибутку підприємство вкладає на розвиток конкретних завдань місцевої громади та для фінансування соціальних проектів, і ми добре знаємо, що основою розвитку є економічне добробут суспільства, культурний та соціальний розвиток.

    

 

Завдання

Історична спадщина і динамізм - такі найбільш відповідні нам риси характеру, що визначають наші корені і завдання на майбутнє.
Наш ноу-хау в процесах обробки води склався за роки роботи і досліджень.
Кожен день ми працюємо над тим, щоб підвищити цінність і збільшити цей багаж знань.
В даний час ми - це утверджена, надійна, міцна реалія, але водночас і гнучка, здатна перетворюватися і рости.
Ми просуваємо творчу, мотивуючу і дає задоволення робочу середовище, в якому можуть народжуватися ідеї, здатні задовольнити будь-яке нове вимога.
За допомогою виробничих процесів і екологічно сумісних стратегій компанії ми шукаємо, реалізуємо і пропонуємо сучасну і надійну продукцію, яка спрощує і покращує роботу тих, хто її використовує, створюючи нові можливості для розвитку наших співробітників і націлився на підвищення якості життя всього суспільства. Ми віримо в те, що цих цілей можна досягти інвестиціями в людські ресурси, залишаючи простір для творчості, слідуючи захоплення, приймаючи виклики.

Погляди на майбутнє

Zenit - це молоде і динамічне підприємство, що прагне до досягнення поставлених цілей через інвестиції в людські ресурси, надаючи свободу творчості, слідуючи захопленості, приймаючи виклики.
Zenit прагне стати основним партнером, до якого можна звернутися в будь-яких умовах, коли вимагається професіоналізм, досвід, якість продукції і ефективність послуг.
Відкриття закордонних філій і представництв - це конкретне вираження прагнення Zenit бути фізично ближче до клієнта.
Zenit прагне бути такою компанією, в якій потреби замовника будуть вислухані, проаналізовано та зрозумілі.
Компанією, здатною випередити очікування і потреби своїх замовників.
Zenit прагне стати компанією, націленої на майбутнє.
Перехід від локального до глобального - це природний і неминучий процес для тих, хто впевнений у своїх засобах і прагне до нового.
Zenit прагне стати мультинаціональної компанією, щоб ефективно конкурувати на міжнародному ринку, користуючись перевагами свого локального характеру: гнучкістю, швидкістю прийняття рішень, прагненням до зростання.
Zenit прагне скористатися всіма можливостями, створеними глобалізацією.
Zenit хоче бути компанією з прозорим вибором, тому що вона довіряє своїм співробітникам, і хоче затвердити та посилити довіру своїх клієнтів. Zenit прагне бути компанією, що виробляє в дусі турботи про довкілля і відповідальності, поважаючи людей і Природу.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner