Кошик
9 відгуків
СПЕЦІАЛІЗОВАНА НАСОСНА КОМПАНІЯ

Установки водопідготовки (Бельгія, США)

PWG (Бельгія)

Pollet Water Group (Бельгія) має понад 25 років досвіду в створенні систем очищення води для побутових і промислових потреб.
Компанія пропонує широкий діапозон високоякісної продукції, в тому числі, пом'якшувачі для води (Clack , EWS 5602 Duplex), зворотні осмосу, обезжелезеватели, фільтри механічної очистки ( PALLAS ACF).
Площа складських приміщень компанії більше 15 000 кв. м.

Clack Corporation (США)

 

Північноамериканська корпорація Clack була заснована в 1946 році, коли Білл Клак і його батько Вілліс Клак відкрили невеликий бізнес по зм'якшенню води у місті Медісон, штат Вісконсін. До 1960 року компанія Clack Soft Water перетворилася у велике виробництво, яке постачало обладнання своєї власної дилерської мережі. У ці роки інженери компанії починають розробку власної керуючої автоматики, яка по теперішній час займає лідерські позиції по всьому світу.

      

На початку 1980-х років, Clack Corporation відкрила виробництво запатентованих пластикових компонентів фільтрів для води у Роджерсе, штат Арканзас. У ці роки з'являються перші фірмові обратноосмотические фільтри Clack.

У 2000-му році корпорація починає випуск сучасної керуючої автоматики, на чиєму основі і донині базуються кращі сучасні фільтри.

      

Clack Corporation і сьогодні є сімейним підприємством, яке продовжує випускати обладнання для очищення води на власному заводі в штаті Вісконсін.

Вся продукція Clack Corporation (Система зворотного осмосу Pallas Classic), виробляється або збирається на власному заводі Clack Corporation, розташованому за адресою: 4462 Duraform Lane, Windsor WI 53598 USA.

в виде галереив виде списка

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner