Кошик
9 відгуків
СПЕЦІАЛІЗОВАНА НАСОСНА КОМПАНІЯ

Примусова каналізація SFA (Франція)

Вже більше 50 років завдання SFA полягає в тому, щоб допомагати «легко обладнати санвузли, ванні кімнати, кухні там, де вам зручно, без проведення загальнобудівельних робіт».

Наше об'єднання, винахідник видатного французького насоса SANIBROYEUR SFA®, є сьогодні одним зі світових лідерів-виробників санітарного обладнання. Наша продукція, будучи синонімом французької якості і майстерності, задовольняє найсуворішим вимогам і завжди відповідає очікуванням наших замовників. Для цього науковці та інженери постійно розробляють інноваційну високотехнологічну продукцію у суворій відповідності з екологічними і технологічними стандартами.

Завдяки комплексній виробничій базі і важливим ресурсам, виділеним на дослідження і розробки, об'єднання SFA має у всьому світі власні філії та дистриб'юторів, які надають повний асортимент насосів-подрібнювачів і санітарних насосів для встановлення вдома, в громадських місцях та на судах.

Об'єднання SFA також на постійній основі займається продажем обладнання для очисних станцій. Технологічний досвід, накопичений при розробці цієї продукції, і знання ринку санітарно-технічного обладнання дозволили об'єднанню розширити свій асортимент і успішно завоювати ринки обладнання для бальнеотерапії.

ІСТОРИЧНА ДОВІДКА
1958: SFA розпочинає зі створення концепції обладнання для очисних станцій, після чого робить переворот на ринку санітарно-технічного обладнання, розробляючи насос-подрібнювач для санвузла. Сьогодні цей насос-подрібнювач Sanibroyeur SFA дозволяє обладнати санвузли, ванні кімнати, кухні та пральні в будь-якому місці будинку без проведення загальнобудівельних робіт.

1970-1980: Завоювавши впевнений успіх на ринку Франції, SFA поширює свою продукцію на території всієї Європи, а також у Північній Америці. При цьому SFA відрізняється від інших компаній даної галузі промисловості, починаючи рекламувати свою продукцію за допомогою телереклами.

1990-2000: SFA стало одним із перших виробничих об'єднань у Франції, які підтримали концепцію сертифікації якості. Його виробничі майданчики входять до перших заводів, сертифікованих за стандартами ISO. Об'єднання SFA диверсифікує свою діяльність, продовжуючи при цьому концентруватись на галузі санітарно-технічного обладнання.

2008: Об'єднання SFA святкує 50 років впровадження своїх інновацій.


Продукція SFA розробляється та виробляється у Франції.

Завод у Брежі – історичне місце для SFA: саме тут були виготовлені знамениті насоси-подрібнювачі, завдяки яким об'єднання стало відомим у всьому світі.

Завод у Брежі сертифікований за стандартами ISO 9001.

Інновації, виробнича ефективність, обслуговування замовників – ось цінності наших співробітників, які щодня виконують свою роботу для досягнення єдиної мети – завжди надавати мільйонам користувачів обладнання SFA у всьому світі однаково високу якість послуг.

в виде галереив виде списка

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner