Кошик
9 відгуків
СПЕЦІАЛІЗОВАНА НАСОСНА КОМПАНІЯ

Каналізаційні станції SANICUBIC SFA

Каналізаційні станції SANICUBIC SFA

Сусід по дачі другий день як виглядав стурбованим. В загальному-то не в моїх правилах лізти в чужі справи. Але... Треба знати Льошу. Як по мені його цілком можна виставляти в палаті мір і ваг в якості еталону олімпійського спокою. Тому вираз стійкою стурбованості на його фізіономії було настільки незвичним, що вибивало з колії.
При черговому спільному перекурі на нейтральній території (на кордоні наших ділянок) я ризикую запитати: «Льоша, якийсь ти не такий. Сталось що? Може які неприємності?»
— Та не те щоб сталося. Донька ж навесні заміж вийшла.
Про себе зрозумівши, що навряд чи цю подію можна віднести до розряду неприємностей, незважаючи на всі мислимі і немислимі витрати на весілля. Тримаю паузу і дивлюся запитливо.
— Думали нашу трикімнатну розміняти. Молодим краще жити окремо, щоб і привчалися до самостійності і нам в їхні справи не втручатися. Так з нинішньою катавасією ціни на квартири скачуть. Особливих грошей на доплату поки немає. Так що вирішили ми з Свєткою (так звуть його дружину) перебиратися сюди жити. Будинок хороший, місця вистачає. Газ, знаєш, в минулому році провели і поставили котел, опалення є. На машині — 20 хвилин і тут, так і на електричці нормально доїхати.
Протягом його тиради киваю підбадьорливо, дійсно, дуже навіть непоганий варіант вирішення житлової проблеми. Але висловившись, Льоша замовкає з виразом все тієї ж смутку на обличчі.
— Так і що? — питаю.
— Сортир! — досить таки зло і безнадійно кидає Леха і знову замовкає.
— Не розумію.
— Ну так. Ось і ти не розумієш. Свєтка заладила, не хочу по холоду та іншої негоди на двір бігати, давай мовляв в будинку зробимо.
— А що заважає?
— Що заважає, що заважає! — він отшвыривает недопалок і тут же прикурює нову сигарету. — Сотку по дому тягнути — потім на кілька місяців ремонту. Плюс нахил витримати, щоб самопливом йшло, ніде не застоювалася «це саме» і не смерділо. А у мене вигрібна яма на пагорбі, ділянка ж не рівний. Проблем по саме не хочу! Прорва сил, часу і грошей.
— Але це все вирішується, — посміхатися мені, схоже, не варто. Олімпійський спокій дає остаточну тріщину, і Льоша підскакує з явним наміром піти.
— Звичайно! Вирішується. Не тобі ж вирішувати.
— Стоп! Забув, де я працюю?
— У фірмі якийсь насосної. І що з того?
— Ти, знаєш, Олексій Єгорич, не перший, хто наступає на ці граблі. Так що рішення, не сказати, що дешеве, але надійне і вимагає мінімум трудовитрат і часу вже придумали.
— Що за рішення ще? — в голосі відчувається недовіра, але разом з тим і відтінок зацікавленості.
— Є така штука. Каналізаційна станція SANICUBIC, відводить стоки від усього будинку. Труби при цьому можна використовувати 50-міліметрові, вже не сотка тобі, курочіть твій недавній ремонт куди як менше, і інтер'єр, Світлі на радість, не сильно постраждає. А насоси, які в цій самій станції стоять, переганяють на 11 метрів по вертикалі і на 100 по горизонталі. Думаю, тобі з головою цього вистачить, навіть якщо врахувати, що вигрібна на пагорбі.
— У сенсі ви продаєте?
— У сенсі завозимо і продаємо.
— А де роблять?
— У Франції.
— Прямо вже так і у Франції.
— Прямо вже так. Що є привід мені не вірити?
— Та ні. А докладніше.
— Можу привезти каталог на наступні вихідні, подивишся докладніше. Я все на пам'ять не пам'ятаю.
— На вихідні справу треба починати робити. Середина літа вже. Може серед тижня перетнемося? — в голосі починає звучати звична для Льохи впевненість, схоже, що олімпієць знаходить втрачений спокій...

SANICUBIC SFA — технічна інформація.
Компанія SFA (Франція) виробляє високопродуктивні двухнасосоные станції SANICUBIC® Pro і SANICUBIC® Classic з ріжучим механізмом.
Призначені для відкачування стічних вод від усього будинку або котеджу (стічні води від унітазів, використані води від ванних кімнат, кухні, пральні). Завдяки двом потужним винесеним двигунів можлива установка в місцях інтенсивного використання. Автоматичне керування станцією запускає резервний насос при можливої несправності робочого або підключає обидва насоса в піковому режимі. Діаметр відкачування — 50мм. Станція має один вхід 40/50мм і чотири входи 40/50/100/110мм. Дозволяє відкачувати стічні води по вертикалі до 11м, по горизонталі до 100м. Напруга однофазне живлення — 220В. Споживана потужність: два насоса по 1,5 кВт. Можливо відкачування високотемпературних (до 90º С) вод від пральних і посудомийних машин, саун. Станція оснащена двома знімними зворотними клапанами. Компактні габарити 557х491х408мм дозволяють розташувати станцію в зручному для вас місці без додаткової перепланування приміщень.
Станции оснащены звуковой сигнализацией аварийного оповещения на самой станции, а SANICUBIC® Pro комплектуется кроме этого дистанционной сигнализацией (радиус действия 80м на открытой местности и до 20м в помещении). Эта система позволяет следить за работой станции и отслеживать вероятные проблемы (отключение напряжения, слишком большой расход воды, блокировка колеса насоса посторонним предметом). Если один из насосов выходит из строя, включается звуковой сигнал, загорается красный индикатор, вместе с тем включается резервный насос. Станция может работать и с одним насосом, что позволяет обеспечить бесперебойное функционирование.
Срок гарантии на все оборудование, производимое SFA — 2 года. 50-летний опыт французской компании по разработке и производству устройств для принудительной канализации стоков обеспечивает высокую надежность, экономичность и действительно европейское качество.
Более подробную информацию вы можете получить на сайте ООО «ТВИСТ» — официального представительства компании SFA в Украине (www.tvist.biz.ua).

Надо сказать, что Леша, как человек обстоятельный, не только изучил врученный ему каталог, но и конкретно поинтересовался по знакомым — нет ли чего похожего, но подешевле. Оно и понятно, кризис, да и в любом случае — деньги лишними не бывают. «Однако, правда жизни такова, что данные модели от SFA на сегодня не имеют аналогов на рынке по соотношению цена-качество», — выдал Леха, когда приехал к нам на фирму покупать CUBIC. Из его уст это звучало солидно и весомо…
Работа на соседнем участке закипела. Через пару недель собираются закончить и меня уже пригласили на «торжественное открытие"…

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner