Кошик
9 відгуків
СПЕЦІАЛІЗОВАНА НАСОСНА КОМПАНІЯ

Енергозберігаючі рішення компанії «INNOVA» для зниження витрат на ГВП.

Енергозберігаючі рішення компанії «INNOVA» для зниження витрат на ГВП.

Енергозберігаючі рішення компанії «INNOVA» для зниження витрат на ГВП.

Витрати тепла на ГВП досить значні і порівняти з витратами тепла на опалення. На відміну від опалення, витрати тепла на ГВП є постійними і практично не залежать від температури навколишнього повітря. З урахуванням безперервного зростання тарифів на енергоносії завдання зниження витрат на ГВП є дуже актуальною.

Компанія «INNOVA» (Італія) пропонує просте і надійне рішення для зниження споживання енергоносіїв (гаряча вода, електроенергія, газ) для одержання гарячої води на 30...70%.

Основна область застосування теплообмінників - утилізаторів ВЕЕ 600/ВІІ 1300 - повернення тепла і попередній нагрів холодної води для душових сіток.

Принцип роботи теплообмінників ВЕЕ (INNOVA) полягає в наступному: використана тепла вода, що зливається в каналізацію при прийнятті душу, має достатній температурний рівень для попереднього нагрівання вхідної холодної води. Ступінь нагрівання становить від 10 до 20°С, залежить від витрати води і температури. Таким чином відбувається економія електроенергії (якщо нагрів води проводиться в бойлері), газу (якщо нагрів води проводиться в газовому водонагрівачі) або безпосередньо гарячої води (так як холодна вода для змішування подається вже попередньо нагрітій до більш високої температури).

Даний повернення тепла можливий завдяки одночасному протіканню процесів зливу використаної теплої води і споживання холодної води. Таким чином можна заощаджувати до 70% витрачається раніше тепла (в залежності від моделі теплообмінника, їх кількості, витрати води і її температури).

               

 

Основні переваги теплообмінників ВЕЕ (INNOVA) порівняно з аналогами на ринку наступні:

1) Запатентована конструкція, що виключає засмічення теплообмінника використаними "сірими" водами;

2) Матеріал теплообмінної поверхні (н/ж сталь AISI 316L) стійкий до хімічного впливу;

3) Відсутність необхідності спеціального технічного обслуговування в процесі експлуатації.

4) Окупність обладнання від декількох місяців при інтенсивному використанні ГВП (тренажерні зали, басейни і т. д.)

Більш детальну інформацію про систему утилізації тепла стічних вод на базі теплообмінників «INNOVA» можна дізнатися на сайті www.tvist.biz.ua, www.euro-pump.com.ua

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner