Кошик
9 відгуків
СПЕЦІАЛІЗОВАНА НАСОСНА КОМПАНІЯ

Новинки виставки " АКВА-ТЕРМ 2017

Новинки виставки " АКВА-ТЕРМ 2017

Спеціалізована насосна компанія «ТВІСТ», є офіційним представником концерну SFA Group (Франція) та ексклюзивним дистриб'ютором Innova (Італія) в Україні. З 2003 року професійно займається поставками провідних європейських брендів насосного обладнання для систем каналізації, опалення та водопостачання промислового та побутового призначення, а також широкий асортимент супутнього обладнання.

У 2017 році компанія «ТВІСТ» презентує на українському ринку унікальне енергозберігаюче рішення - утилізатор тепла стоків італійської фірми INNOVA і високонапірні каналізаційні станції SANIFOS (виробництва французької компанії SFA)

Теплообмінники італійської компанії INNOVA дозволяють утилізувати від 30 до 75% скидається в каналізацію зі стічними водами тепла. Принцип їх роботи полягає в нагріванні холодної води йдуть теплими стоками. Основна область застосування – утилізація тепла каналізаційних стоків від душових кабін та інших джерел умовно чистих теплих стічних вод.

Різні схеми підключення передбачають можливість економії, як при централізованому гарячому водопостачанні, так і при автономному нагріванні води з допомогою електричного водонагрівача або газової колонки. У першому випадку знижується витрата гарячої води, у другому – споживання електроенергії або газу.

Теплообмінники не вимагають регулярного технічного обслуговування. Їх проточна частина виготовлена з корозійностійкої легованої сталі 316L, кожух – з поліпропілену, фітинги – з нержавіючої сталі 304.

Утилізатори розраховані на роботу з температурою стоків до 80 °С (короткочасно допускається вплив 100 °С). Тиск в мережі – до 10 бар.

Пристрої можна використовувати для приватних домоволодінь та місць громадського користування, таких як фітнес-клуби, басейни, готелі та інші об'єкти, де присутні регулярні умовно чисті теплі стічні води.

Інша новинка компанії ТВІСТ - каналізаційні насосні станції SANIFOS з об'ємом резервуару 110, 250 або 500 л призначені для відкачування стічних вод туалетів, ванних, кухонь, пралень. Вони поставляються в готовому вигляді з попередньо зібраної гідравлікою, запірним і зворотним клапанами. Максимальна температура стоків до 70 °C.

Резервуари станцій виконані з міцного поліетилену, стійкого до впливу механічних навантажень і навколишнього середовища. Автоматична робота обладнання забезпечується за рахунок застосування поплавкових вимикачів.

Станції оснащені зануреними дренажними насосами SANIPUMP з системою подрібнення в трифазному і однофазному виконанні. Максимальний напір – 21 м, максимальна витрата – 15,5 м3/ч. Мотор – з подвійною масляною камерою для захисту від вологи і валом з нержавіючої сталі. Всі станції призначені для підземної установки.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner