Кошик
9 відгуків
СПЕЦІАЛІЗОВАНА НАСОСНА КОМПАНІЯ

Питне гаряче водопостачання

Використовуйте цінну питну воду

Вода — це продукт харчування, до якості якого пред'являються найжорсткіші вимоги. Це стосується і обладнання, що регулює та забезпечує гаряче водопостачання. Циркуляційні насоси від Wilo — це рішення для всіх, хто пред'являє максимальні вимоги до матеріалу, управлінню і комфорту.

У всьому світі вода є одним з найважливіших ресурсів. Тому особливо важливо раціональне поводження з цим ресурсом. Більше 70 відсотків поверхні Землі вкрито водою, проте лише невелика її частина повністю придатна для пиття. Адже 70 відсотків всієї питної води – це грунтові й джерельні води.

в виде галереив виде списка

Комфортне гаряче водопостачання, яке виправдовує себе

Відсутність циркуляції або занадто довга магістраль — часта причина того, що з крана тече холодна вода і її температура підвищується лише через деякий час. Поки буде досягнута бажана температура в каналізацію витечуть кілька літрів питної води. Щоб знизити споживання питної води в своєму будинку, має сенс придбати циркуляційний насос. Надійне постачання питною водою ставить перед серйозним викликом і комерційні підприємства. Циркуляційні насоси Wilo відповідають самим строгим вимогам, що пред'являються до води як компоненту живлення, забезпечують безвідмовну роботу і економлять електроенергію завдяки особливої ефективності. Адже «розумна» технологія виконує відразу дві функції: швидка подача гарячої води і економія енергії і ресурсів.

Якість питної води

Якість води, як правило, регулюється законодавчо різними постановами, вказівками, рекомендаціями та нормативними документами.

У багатьох регіонах смак питної води різниться: це пов'язано з різними мінералами, що потрапляють у воду з грунту і гірських порід. Здорова і чиста питна вода безбарвна і прозора, а також має нейтральний смак і запах без будь-яких неприємних домішок.

Постачання питною водою включає видобуток води, її очищення та розподіл. У всьому виробничому ланцюжку постачання питною водою вкрай важливо уникати забруднення, щоб максимально скоротити необхідність у технічній очищення. Використання справних розподільчих систем, регулярне кваліфіковане технічне обслуговування і постійна експлуатація дозволяють уникнути забруднення сторонніми матеріалами і речовинами, а також легіонелами. Таким чином, ключовим елементом у забезпеченні якості питної води є бездоганне управління системою, за яке несе відповідальність підприємство водопостачання і власник або оператор будівлі. Для вирішення цього завдання компанія Wilo пропонує індивідуальні високоякісні рішення, на які ви можете покластися.

Забезпечення водопостачання

У старих будинках найчастіше виникають проблеми з-за недостатнього тиску води у водопровідних трубах. При цьому, щоб нормально користуватися усім обладнанням, необхідно підвищити тиск води. Компанія Wilo пропонує величезний асортимент насосів систем, що дозволяють вирішити цю проблему. Звичайно ж, цей асортимент включає і великий вибір моделей для постачання питною водою.

Наші продукти гарантують відмінну якість води, що відповідає всім приписам законодавства. Завдяки ноу-хау, якими ми володіємо вже довгі роки, можна використовувати воду, отриману як з поверхневих, так і ґрунтових вод.

Ми, володіючи великим досвідом проектування обладнання для будівель і споруд, гарантуємо вам всебічну підтримку як при проектуванні, так і при реалізації ваших проектів.

Правильне облаштування водопроводів питної води

Бездоганна якість води, що надходить у вашу домашню систему, гарантує підприємство водопостачання. Проте надалі за якість води аж до її подачі кінцевому користувачеві через водопровідний кран несе відповідальність власник будинку або організація, що обслуговує будинок. Для виконання цього обов'язку та дотримання встановлених граничних значень дуже важливо розумно підійти до вибору та встановлення трубопроводів і насосів.

Кваліфікована установка

Кваліфікована установка системи насосів сертифікованим працівником або спеціалізованим підприємством допомагає уникнути безлічі проблем, захищає вашу питну воду та запобігає забруднення. Підприємство, що виконує установку, при проведенні робіт повинно використовувати тільки таку продукцію, яка має знак відповідності нормам, отриманий від акредитованої сертифікаційної організації. І ви не помилитеся, якщо виберете продукти від компанії Wilo.

Наші поради

  • Доручайте роботи на своєму водопроводі питної води лише спеціалізованим підприємствам.
  • Дбайливе і раціональне поводження з теплою водою економить час і енергію.
  • Щоб берегти і зберігати наші запаси питної води, ніколи не зливайте отруйні речовини або відходи в каналізацію.
  • Ремонт крана капає не тільки збереже нерви, але також знизить ваші витрати і стане корисним внеском у раціональне використання ресурсів. За рік через несправний кран може випливати більше 1000 літрів питної води.
  • Якщо ви довго не користувалися трубами і в них застоялася вода, її можна без проблем використовувати для поливу квітів.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner