Кошик
9 відгуків
СПЕЦІАЛІЗОВАНА НАСОСНА КОМПАНІЯ

Сепаратори SPIROVENT

Нідерландська компанія SPIROTECH випускає лінійку сепараторів Spirovent. Пристрої призначені для видалення шламу і газів з рідкого теплоносія (вода/гліколь) систем опалення та кондиціонування з чилерами.

На відміну від звичайного картриджного фільтра, що застосовується для механічної очистки води, сепаратори працюють за принципом зупинки потоку. Новизну їм надає незвичайна конструкція віддільника - запатентований винахід голландських інженерів. Це особливим чином напаяний навколо мідної трубки мідний дріт-нескінченна спіраль Spiro.

У результаті виходить конструкція, здатна видаляти тверді частинки шламу (бруду) розміром до 5 мкм, не забиваючись ними і не збільшуючи гідравлічний опір. Плюс конструкції у відсутності змінних картриджів. Термін служби сепараторів-30 років.

Конструкція трубок Spiro і корпусу приладу забезпечує таке гальмування потоку, що з нього виділяються бульбашки розчинених газів (повітря) і піднімаються в повітряну камеру, а шлам опускається на дно. Повітря випускається через автоматичний клапан, а шлам зливається через кран.

Лінійка включає моделі як з різьбовим з'єднанням вертикально і горизонтально розташованих труб (діаметром від 1/2 дюйма до 1 1/2 дюйма, так і з фланцевим з'єднанням великих горизонтальних труб, розрахованих на витрату води понад 8 м3/ч. Прилади врізаються в трубопровід безпосередньо і можуть працювати при температурі 110°С і тиску 10 бар.

в виде галереив виде списка

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner