Кошик
9 відгуків
СПЕЦІАЛІЗОВАНА НАСОСНА КОМПАНІЯ

Водопостачання

Відповідальне та ефективне водопостачання з використанням технологій Wilo

Вода належить до найбільш цінних ресурсів планети. У зв'язку з зростанням населення Землі споживання цього ресурсу для самих різних цілей: пиття, прання і прибирання, для цілей сільського господарства і промисловості — збільшується. Проблема глобального дефіциту води вимагає невідкладного рішення і несе в собі серйозний конфліктний потенціал. Тому отримання та підготовка води являють собою найважливіші виклики майбутнього. Компанія Wilo розробляє насоси і системи, з допомогою яких можна використовувати і оптимізувати нові джерела і методи одержання води. Наші універсальні рішення гарантують надійне водопостачання і адаптуються до вимог, що діють для таких абсолютно різних будівель, як багатоквартирні будинки, школи і промислові комплекси. Завдяки індивідуальним концепціям і високоефективним технологіям ми цілеспрямовано форсуємо створення «розумних» мереж і впровадження децентралізованого автономного обладнання для водопідготовки.

в виде галереив виде списка

Гідротехніка Wilo

Будучи відповідальним постачальником системних рішень, компанія Wilo пропонує широкий асортимент насосів, приладдя до насосів і сервісних послуг для всього гідрологічного циклу. Наш досвід застосування такої техніки простягається від паркану неочищеної води з свердловин і відкритих водойм до водопідготовки і водопостачання, включаючи використання дощової води. Наш асортимент включає установки підвищення тиску. Асортимент наших виробів гармонійно доповнюють насоси для опріснення та дощування для товарного сільського господарства.

Компанія Wilo завжди прагне знайти більш ефективні та екологічні рішення для вашого проекту в будь-якій області — чи то комунальне водне господарство, промисловість, обладнання для будівель і споруд, сільське господарство, будівництво або гірничодобувна промисловість.

Наша мета зрозуміла: створити найкращу техніку для водопостачання.

 

Підвищення тиску

Потужність при максимальній тривалій навантаженні

Безвідмовна підготовка води до водозабірних точках, розташованих на великій геодезичної висоті. Постійні коливання споживання води в різних будівлях: школах, лікарнях, готелях   вимагають гнучких систем, що відповідають індивідуальним вимогам. Системи підвищення тиску потрібні в тому випадку, якщо просторові умови не дозволяють використовувати для водопостачання гравітаційні системи, наприклад водонапірні башти. Ці системи забезпечують достатній напір води в багатоповерхових будівлях, на високо розташованих на територіях і в заводському обладнанні як в системах подачі, так і в системах рециркуляції. За допомогою установок підвищення тиску Wilo можна забезпечити надійну подачу води на велику висоту.

Індивідуальні рішення від компанії Wilo для оптимального тиску води

В постійно розвиваються мікрорайонах або при збільшенні площі поверху може не підтримуватися потрібний тиск над або безпосередньо під водними резервуарами. Тому в одно - і двоквартирних будинках може знадобитися установка підвищення тиску. У таких будівлях, як багатоквартирні будинки, школи, лікарні і готелі, також пред'являються строгі вимоги до водопостачання на всіх поверхах. Компанія Wilo пропонує універсальні системи підвищення тиску для зручного і надійного водопостачання в будь-якому місці виробництва робіт. До речі: Самовсмоктуючий насос Wilo є ідеальним рішенням для зовнішніх очисних робіт або іригації рослин. Його можна встановити поруч з ставом, озером, струмком і дощовими каністрами. Насос дозволяє економити цінний і дорогий водопровідну воду.

Водозабір

Рішення для колодязів та поверхневих вод

Якщо витрата води великий, часто виникає необхідність збирати поверхневі води. З допомогою дрібних колодязів на озерах чи річках вода перекачується і спрямовується, наприклад, на водопідготовку.

Створення та господарське використання колодязів є істотним чинником витрат у водопостачанні. Велику важливість мають всебічні знання гідрогеології, властивостей води, способів та матеріалів для їх будівництва, а також розподілу потоків в колодязі. Власний колодязь або свердловина означають незалежність від дорогої питної води та дощової води, яка доступна далеко не завжди. Занурювальні насоси від компанії Wilo дозволяють перекачувати грунтові води і зрошувати великі площі   надійно і просто.

Надійні рішення для будь-якого витрати

Комунальні підприємства, а також промисловість щодня споживають велику кількість води. Ефективні методи та освоєння нових джерел, таких як опріснення морська вода або водоносні горизонти (управління грунтовими водами) — такі можливі варіанти водопостачання в майбутньому. Вже зараз діють високі екологічні та економічні стандарти добування води з озер, водосховищ, річок і морів. Свердловина має великий потенціал економії, якщо насос розташований в оптимальній робочій точці. Занурювальні насоси Wilo можна точно адаптувати до умов експлуатації. Вибір використовуваного насоса залежить від глибини монтажу і дебіту свердловини. Критеріями вибору є максимально можливий коефіцієнт корисної дії для зведення до мінімуму витрат на енергію і використання відповідних матеріалів для тривалого перекачування без проведення технічного обслуговування. Крім того, точна обточування робочого колеса насоса дозволяє точно встановити необхідну продуктивність. Це гарантує економічність вашого рішення. Ми справляємося навіть із змінними рівнями води, наприклад у приплотинных водосховищах, забезпечуючи максимальний ККД і високу надійність експлуатації. Для забору води з корозійними і абразивними компонентами ми використовуємо стійкі матеріали, такі як дуплекс, та покриття, наприклад Ceram або Ceram CT. Вони витримують вплив агресивних перекачуваних рідин і забезпечують тривалий перекачування.

Пожежогасіння

Протипожежний захист та постачання питною водою

Установки пожежогасіння та протипожежні установки застосовуються тільки в разі пожежі. Якщо вони заповнені водою і не є проточними, виникає небезпека того, що санітарно-гігієнічний стан води буде сумнівним. А якщо такі установки з'єднані з установкою постачання питної води, вони представляють собою загрозу для питної води. Як правило, у протипожежних гидроустановках вода застоюється. У стоячій воді можуть розмножуватися хвороботворні мікроорганізми. У відповідності зі стандартами DIN 1988 і DIN EN 1717 необхідно відокремлювати таке обладнання з технічною водою, як протипожежні гідроустановка, від комунальних мереж питного водопостачання, наприклад за допомогою запірної арматури вільного випуску тип: AA, AB). Законодавчі приписи повинні виключати потенційну небезпеку бактеріологічного забруднення очищеної води в домашніх і комунальних мережах питного водопостачання. В автономну установку для питної води WILO IndustrieSysteme вбудовано пристрій сертифіковане вільного випуску типу AB.

Застосовується в будь-яких умовах

Різноманітні умови в будівлях в поєднанні з різними регіональними приписами вимагають спеціалізованих рішень. З допомогою високоякісних компонентів від компанії Wilo установки пожежогасіння можна спроектувати з урахуванням індивідуальних вимог. Вийміть вигоду з нашого ноу-хау та високоефективної насосної техніки. Оцініть, наприклад, автоматичні установки для водопостачання в складі надійної системи, що включає в себе енергоефективні високонапірні відцентрові насоси і стандартні уніфіковані електродвигуни.

Високоефективні насоси Wilo для подачі води для пожежогасіння є спеціалізованим галузевим обладнанням і забезпечують виконання регіональних приписів. Для забезпечення максимального захисту людей, майна і будівель наші рішення відповідають вимогам стандарту DIN 14462. Також важлива абсолютна надійність експлуатації при пожежі.

Компанія Wilo пропонує високоякісні комплексні системи для надійного і безпечного використання води для пожежогасіння. Системи подачі води для пожежогасіння Wilo підходять в першу чергу

  • для настінних і зовнішніх гідрантів
  • для систем пожежогасіння на додаток до настінних і зовнішніх гідрантів
  • для багатоповерхових будівель і земельних ділянок

Водопостачання і підвищення тиску

Будь-який мандрівник мріє про прекрасних горах і долинах великих. Однак з точки зору водопостачання вони створюють великі труднощі. Щоб забезпечити ефективне водопостачання в регіонах з великими перепадами висот та безліччю розосереджених місць споживання води, необхідні ефективні насоси, що забезпечують постійний тиск, і належні проектні рішення.

Однак і в місцях, менш примітних з точки зору географії, воду доводиться транспортувати на великі відстані і потім розподіляти. Розподіл води з підтриманням правильного тиску – це задача, яку не можна недооцінювати, і яка вимагає створення величезної розподільної мережі в системі трубопроводів, особливо якщо мова йде про великих містах з безліччю високих і великих будівель.

Ефективне управління тиском від водопровідної станції до споживача

Надійне і безперебійне водопостачання необхідно, щоб забезпечити нормальний рівень життя і здоров'я населення. Старі трубопроводи часто створюють проблеми, оскільки, перебуваючи під постійним тиском води, вони з часом втрачають герметичність. При цьому можуть виникати тріщини, через які витікає вода. Щоб уникнути таких втрат води, слід постійно контролювати стан системи трубопроводів з допомогою електронних приладів. Уникнути втрат внаслідок надлишкового тиску на труби також допомагає вибір правильного насоса, що дозволяє ефективно управляти тиском. Надійні та інтелектуальні насоси Wilo забезпечують необхідний тиск, яке буде підтримуватися аж до кінцевого споживача, а втрати і пов'язані з ними витрати будуть мінімальними.

Druckerhöhung Trinkwasserversorgung aus dem öffentlichen Netz

Водораспределение і підвищення тиску в міських умовах

Частиною системи водорозподілу в будівлях є установки підвищення тиску. Вони забезпечують необхідний тиск питної, господарської води і води для пожежогасіння, причому на всіх поверхах. Їх використання особливо необхідно у висотних будинках і в будинках з нестандартним розташуванням, де тиску, що виникає при подачі водопровідної станції, недостатньо або закон наказує іншого тиск води. Компанія Wilo пропонує безліч відповідних рішень для будь-яких типів завдань при розподілі та підвищення тиску. Крім застосування в будівлях, установки підвищення тиску також використовуються для підвищення тиску в мережах водорозподілу, розташованих у районах з природним перепадом висот. У зв'язку з важкими умовами експлуатації і високими навантаженнями на елементи конструкції рекомендується проводити технічне обслуговування раз у півроку або раз на рік, щоб забезпечити тривалу надійну та безперебійну роботу.

Іригація

У сільському господарстві раціональне використання води є базовою умовою для виробництва натуральних продуктів харчування в постійно мінливих кліматичних умовах. Зміни клімату помітно впливають на виробництво таких продуктів у багатьох регіонах світу. Тому, щоб забезпечити врожайність, необхідна іригація. Інші обставини, наприклад недостатнє чи непостійне кількість опадів, також створюють потребу в іригації для коригування природного водопостачання. Так, іригація дозволяє перетворити величезні площі, які інакше залишилися б сухими і млявими, в корисні і родючі. З цієї причини більше 150 мільйонів гектарів землі по всьому світу обробляються з використанням штучної іригації.

Сучасні іригаційні системи для сільського господарства

У сучасній іригації полів використовуються різноманітні способи забезпечення кореневої системи рослин достатньою кількістю води. При цьому потреба у воді сильно залежить від типу оброблюваних культур, а також від якості ґрунту та клімату.

Застосування в комерційному сільському господарстві

Для достатньої іригації будь-яких рослин необхідні різні насосныеи іригаційні системи.

В посушливій місцевості виникає необхідність максимально ефективно видобувати і направляти воду для зрошення полів. Компанія Wilo володіє необхідними ноу-хау та пропонує кращі технології. Наприклад, свердловинні насоси, турбіни Wilo допомагають отримувати воду з грунту або водопроводу, забезпечуючи необхідне водопостачання.

Не у всіх фермерів є безперешкодний доступ до води. Тому компанія Wilo розробила насоси, які дозволяють довільно вибирати місце їх розташування. Наприклад, їх можна встановлювати на платформі для безпроблемного викачування води з річки або озера – дуже практично. Добре проявили себе на практиці і насоси Wilo з сухим ротором. З їх допомогою можна абсолютно незалежно від рівня води відкачувати необхідний обсяг і перекачувати його точно до місця використання.

Крім того, на великих рівнинних ділянках часто відсутня напір води, потрібний для її надійної подачі – особливо при коливаннях рівня води. В цьому випадку підходять високоефективні установки підвищення тиску Wilo. З ними ви можете бути впевнені в тому, що при правильному тиску води всі рослини на полі будуть добре политі. Наше обладнання гарантує подачу води з однаковим натиском навіть при коливанні рівня, причому з максимальною економією енергії.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner