Кошик
9 відгуків
СПЕЦІАЛІЗОВАНА НАСОСНА КОМПАНІЯ

Насоси-подрібнювачі для суден, санітарні насоси SANIMARIN

З 1958 року SFA Group створено модельний ряд «SANIMARIN» — компакти-подрібнювачі та санітарні насоси у виконанні 12/24 V для кораблів і яхт всіх типів.


ЧОМУ SANIMARIN?
Sanimarin SFA задовольняє потреби замовників всіх категорій — від професіоналів суднобудування і мореплавства до власників суден.
Застосовувана в унітазах Sanimarin технологія забезпечує ефективне подрібнення і відкачування стоків. Завдяки унікальним характеристикам наша продукція користується відмінною репутацією в усьому світі.
Нам довіряють все більше замовників у морській галузі — від великих суднобудівних верфей до любителів відпочинку на воді.

в виде галереив виде списка

 

 

 

ПЕРЕВАГИ SANIMARIN
Продукція Sanimarin SFA спеціально розроблена з тим, щоб забезпечити на морі такий же комфорт, як і на суші. Електричні суднові туалети Sanimarin SFA — найтихіші на ринку. В результаті інноваційних розробок, виконаних Відділу Дослідження і Розвитку SFA Group, нові насоси «SANIMARIN"є технологічним проривом в області облаштування гальюна з примусовою каналізацією для яхт.
Насоси «SANIMARIN» SFA поєднують Комфорт, Ефективність та Надійність, забезпечуючи Вам абсолютно безшумну роботу і відповідність світовим тенденціям ринку сантехнічного обладнання.

  • Сучасний дизайн і невелика вага дозволяють знайти місце для цього унітазу на судні будь-якого типу.
  • Можливість  комбінована модель з біде.
  • Електронний пульт управління
  • Для спрощення експлуатації, усі функції керування автоматичним унітазом з'єднані в новому пульті Sanimarin. Зокрема, можливі два циклу змиву: «Екологічний» (1,2 л) і «Стандартний» (2,2 л з можливістю збільшення об'єму до 3 л), а також індикатор заповнення фекальної цистерни і кнопка для спорожнення унітазу при хвилюванні моря.

Проста заміна для унітазів з ручним насосом.

 

Ідеальний вибір для обробки фекальних вод і надійного захисту навколишнього середовища.

 

Унітази Sanimarin — найтихіші суднові унітази.

 

Унітази Sanimarin — самі економічні з точки зору витрат води та електроенергії.

 

Ефективна запатентована система подрібнення застосовується нами більше 50 років.

 

ВИМОГИ ОХОРОНИ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА
Sanimarin — ідеальний партнер для  забезпечення виконання норм законодавства.

ДИРЕКТИВИ
Багато країн приймають єдині директиви для стійкого поліпшення та захисту якості води. Так, європейська директива 94/25 CE щодо суден, обладнаних туалетами, уточнює, що ці туалети
«повинні бути забезпечені накопичувальними резервуарами
або іншими системами з можливістю встановлення таких резервуарів».
Деякі географічні зони оголошені зонами «нульових викидів», де заборонено навіть використання очисних установок і, таким чином, обов'язково застосування накопичувальних резервуарів.

РІШЕННЯ SANIMARIN
Завдяки гранично простій установці та максимальної доступності, рішення Sanimarin дозволяють виконувати нові вимоги охорони навколишнього середовища.
Справді, завдяки можливості підйому стоків, фекальна цистерна може знаходитися в будь-якій точці судна (що неможливо в разі унітазів з ручним насосом).
Крім того, ефективна система подрібнення полегшує випорожнення і обслуговування цистерни. У деяких країнах, наприклад в Австралії, допускається злив тільки подрібнених стоків.
Запас часу до спорожнення цистерни  збільшується, завдяки регулюванню обсягу води для змиву.
Всі ці якості роблять продукцію Sanimarin невід'ємною частиною екологічно відповідальних рішень.

Sanimarin: море скаже спасибі!

Відповідаючи на сучасні вимоги відпочинку на воді і на все більш високі вимоги морського відпочинку класу люкс, компанія Sanimarin розробила лінійку Exclusive.
Вона представлена двома моделями — Exclusive Short і Exclusive Medium, які крім сучасного дизайну забезпечені нової, більш потужної системою змиву.
Обидві моделі Exclusive мають повний пульт управління SFA з двома варіантами змиву, індикатором заповнення цистерни, а також кнопкою для спорожнення унітазу при хвилюванні моря.
Практична і естетична, модель Exclusive Short призначена для установки на комингсе. Вертикальна задня сторона робить установку дуже простий. 

ЗАПИТАННЯ

Як працює електричний чоппер в унітазі Sanimarin?
Фекальна маса і туалетний папір всмоктуються з унітазу в камеру, в якій обертається турбіна зі сталевими лезами. Ця турбіна одночасно подрібнює і відкачує стоки. В кінці кожного циклу в унітазі автоматично відновлюється водяний затвор для виключення неприємних запахів. Насос вбудований в ногу унітазу. Пульт управління дозволяє вибрати економічний або стандартний змив. І, нарешті, в унітазах SANIMARIN не застосовуються хімічні речовини!

Ніж унітаз з подрібнювачем Sanimarin краще унітазу з ручним насосом?
• Зручність експлуатації:  відсутність виснажливого і складного накачування — досить натиснути кнопку на пульті SANIMARIN.
• Економія води: навіть якщо для змиву в унітазі SANIMARIN використовується морська вода, для запасу автономного ходу судна важливо, щоб у фекальну цистерну прямувало невелику кількість води. Унітаз SANIMARIN витрачає 1,2 л води при економічному і 2,2 л при стандартному змиві. При ручному змиві вода витрачається в більшому обсязі і нерівномірно.
• Розміщення фекальної цистерни: завдяки можливості підйому на 3 м і горизонтальної перекачування на 30 м, унітаз SANIMARIN дозволяє розмістити фекальну цистерну або очисну систему в будь-якому місці судна.
• Переваги подрібнення: завдяки інтенсивному подрібненню системою SANIMARIN, у фекальну цистерну (або очисну систему) направляється тільки рідина, для чого можна використовувати труби меншого діаметру, ніж стандартні 38 мм. Відсутні проблеми із засміченням і подальшим випорожненням системи. Подрібнювач гранично надійний і довговічний.

чи Вистачить місця на борту для заміни унітазу з насосом на унітаз Sanimarin?
Унітази SANIMARIN моделей SN 31, Comfort і Comfort plus розроблені спеціально з цією метою. Вони дуже компактні, мають сидіння особливого дизайну і займають мінімальну площу.

чи Можлива самостійна установка унітазу Sanimarin?
Унітази SANIMARIN прості в установці: стандартні з'єднання для води та стоків адаптуються до сполук старого унітазу. Електричні підключення прості й докладно описані в наших інструкціях. Кріплення на підлозі виконується за допомогою кронштейнів. Для правильної роботи унітазу важливий точний монтаж, згідно інструкції по установці.

Потрібен додатковий насос для подачі води?
Так, для роботи унітазу SANIMARIN необхідна подача води під тиском мінімум 1,7 бар. При використанні прісної води з суднової системи, тиск буде забезпечувати бортова система водопостачання. При використанні забортної води (морський або річковий), необхідно встановити насос між збірними клапаном і унітазом SANIMARIN. Це може бути насос Sanimarin Sea Pump, який ми пропонуємо в якості опції або будь-який інший насос з витратою не менше 10 л/хв.

Унітаз Sanimarin працює на прісній або морський воді?
Унітаз SANIMARIN може працювати як прісної, так і на морській воді. При наявності на борту великих запасів прісної води, опреснительной установки або можливості частого поповнення запасів, використання прісної води переважно. Це можливо, завдяки низькій витраті води в унітазі SANIMARIN. Прісна вода не має запаху і спрощує обслуговування системи. При використанні морської води достатньо промити систему прісною водою перед зимовою стоянкою. В обох випадках слід використовувати біорозкладані миючі засоби, що не завдають шкоди навколишньому середовищу.

Вистачить потужності електричної установки мого судна?
Мотор унітазу SANIMARIN споживає дуже мало електроенергії при змиванні. При напрузі живлення 12 В, двигун споживає струм 20 А протягом дуже короткого часу (з 10 в економічному режимі). Таким чином, витрата електроенергії становить 0,02 А•ч. При експлуатації протягом 24 годин чотирма користувачами (приблизно 16 змивів), витрата енергії складе 0,32 А•ч. Для судна довжиною 11 м, це відповідає 0,16% від загального щоденного витрати енергії. (На холодильник припадає 22% витрати при роботі протягом 12 годин на добу, а на автопілот   15% при роботі протягом 10 год на добу.)

Яка напруга живлення використовується?
Мотори унітазів SANIMARIN пропонуються у варіантах з харчуванням постійним струмом 12 і 24 Ст. Для деяких моделей (SNElite, SN 48, SN35ST) також пропонуються двигуни, розраховані на живлення змінним струмом 220 В.

Обов'язково встановлювати на борту фекальну цистерну?
Слід пам'ятати, що унітаз SANIMARIN не замінює систему накопичення або  переробки стічних вод. Діючий в більшості країн заборону на скидання фекальних вод за борт визначає необхідність мати на кожному судні накопичувальну цистерну або систему обробки фекальних вод. В обох випадках тонке подрібнення і надійна перекачування SANIMARIN значно полегшують роботу та обслуговування такої системи.

Які заходи безпеки при установці?
Унітаз SANIMARIN забезпечений зворотним клапаном в стандартній трубі діаметром 38/25 мм. Труби слід розташовувати на вказаній в інструкції безпечній висоті над ватерлінією. Для безпеки і правильної роботи системи слід встановити клапани для обмеження розрідження у верхніх точках системи.

чи Потрібно використовувати спеціальну туалетний папір?
Немає. Можна використовувати будь-яку побутову туалетний папір.

Можна кидати в унітаз будь-які предмети та речовини?
Немає. Унітаз SANIMARIN призначений для подрібнення і прокачування тільки фекальних стоків і туалетного паперу. Будь-які ушкодження системи внаслідок подрібнення сторонніх предметів — вати, гігієнічних тампонів, серветок, презервативів, волосся, а також прокачування розчинників і масел, є негарантийными.
Якщо все ж в унітаз потрапив сторонній предмет і заблокував подрібнювач або насос, до вузла легко отримати доступ, знявши всього один хомут.

Видають шум унітази Sanimarin?
Унітази SANIMARIN дуже тихі, гуркіт його мотора заглушається шумом води. Вони тихіше унітазів з ручним насосом і вакуумних унітазів. Це найтихіші електричні унітази на ринку.

Яке післяпродажне обслуговування ви пропонуєте?
До ваших послуг мережа технічних фахівців і майстрів по установці SANIMARIN.
Знайдіть технічного спеціаліста SANIMARIN у своєму регіоні.
Міжнародне присутність Групи SFA дозволяє при неможливості ремонту терміново вислати запасні частини.

Який термін гарантії на унітази Sanimarin?
На всю продукцію SANIMARIN дається гарантія 2 роки, за умови правильної установки і експлуатації.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner