Кошик
9 відгуків
СПЕЦІАЛІЗОВАНА НАСОСНА КОМПАНІЯ

Каналізаційні насосні станції

в виде галереив виде списка

Підйомні станції

                    

СТАНЦІЇ BLUEBOX ПРИДАТНІ ДЛЯ                 ПІДЙОМНІ СТАНЦІЇ ВИКОНАНІ
ЗБОРУ І перекачування ЧИСТОЇ,                             З МІЦНОГО ПОЛІЕТИЛЕНУ
ДОЩОВОЇ ВОДИ І СТОКІВ                             СЕРЕДНЬОЇ ЩІЛЬНОСТІ,
З ПРАЛЬНИХ МАШИН, РАКОВИН                 ПРИДАТНІ ДЛЯ УСТАНОВКИ НА
І ТУАЛЕТІВ В СИСТЕМАХ,                                 ЦИВІЛЬНИХ І ЖИТЛОВИХ
РОЗТАШОВАНИХ НИЖЧЕ РІВНЯ                    ОБ'ЄКТИ ІСТОТНИХ
КАНАЛІЗАЦІЙНОЇ МЕРЕЖІ, ТАКИХ ЯК             РОЗМІРІВ.
ГАРАЖІ АБО НАПІВПІДВАЛЬНІ 
ПРИМІЩЕННЯ.

 

Готові підйомні станції NanoBOX, BlueBOX і BOX PRO є ефективним рішенням для збору і перекачування стоків в каналізацію, коли вона недосяжна при гравітаційному зливі.
Вони знаходять застосування в основному в сільській або гористій місцевості з низькою щільністю населення, де відсутня капілярна каналізаційна мережа.
Zenit предлагает полную гамму моделей любого типа и способа установки: от маленькой бытовой системы (NanoBOX и BlueBOX) до самой сложной системы, предназначенной для жилых комплексов (BOX PRO).
Ввиду их многочисленных преимуществ подъемные станции на сегодняшний день являются обязательным выбором для тех, кому необходимо экономичное решение, безопасное и экологически совместимое.

Одна проблема - одно решение
Полиэтиленовые подъемные станции приспосабливаются к системам любого типа. Наземные или подземные, открытые или в помещениях - они всегда находят свое наилучшее применение при выполнении минимального объема строительных работ и быстрой установке.

Снижение затрат
В отличие от обычных бетонных резервуаров готовые станции не нуждаются в обслуживании и обладают большей стойкостью к химическому и механическому воздействию, которое на них оказывают фекальные стоки, с существенной экономией средств.

Вопрос веса
Такий легкий і міцний матеріал, як поліетилен, забезпечує менші транспортні витрати, полегшує переміщення підйомної станції, водночас гарантуючи високу надійність.

Енергія, але тільки коли вона необхідна
Підйомні станції розроблені для раціонального та оптимізованого використання електроенергії завдяки правильним характеристиками електронасоса, залежних від ємності резервуара і від використання поплавкових вимикачів, керуючих усіма функціями пуск-стоп.

 

Компоненти BLUE BOX 90-150-250
• Поліетиленова ємність на 90-150-250л з кришкою; напірна труба з ПВХ ¾ 1 1/2 ; підключення 1 насоса.

Компоненти BLUE BOX 400
• Поліетиленова ємність на 400л з кришкою; напірна труба з ПВХ ¾ 1 1/2 ; підключення 2 насосів.

Компоненти BOX PRO 1000
• Поліетиленова ємність на 1000 л з металевою кришкою; два з'єднувача DAC50; два зворотних клапана VAP50; напірна труба з ПВХ ¾ 50; підключення 2 насосів.

Компоненти BOX PRO 2000-4500
• Поліетиленова ємність на 2000-4500 л з металевою кришкою; два з'єднувача DAC80; два зворотних клапана VAP80; напірна труба з ¾ 80; підключення 2 насосів.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner