Кошик
9 відгуків
СПЕЦІАЛІЗОВАНА НАСОСНА КОМПАНІЯ

Високопродуктивний насос-подрібнювач SANIBEST SFA для громадських місць. Одкровення ріелтора

Високопродуктивний насос-подрібнювач SANIBEST SFA для громадських місць. Одкровення ріелтора

Ось-ось і вже третій за рахунком покупець зірветься з мого гачка, щоб поплисти в пошуках заповітної нерухомості до іншим агентам. Факт очевидний. Вірніше на обличчі. Написаний великими літерами на обличчі респектабельного Павла Сергійовича в стильних очочках і дорогому костюмі.
Спочатку, як і в попередніх випадках, все йшло шляхом. Велике приміщення, солідну будівлю в центрі міста, цоколь правда, але ж і ціна смішна (навіть за нинішніми кризовими часами майже безоплатно, тобто даром). Я чув, як за моєю спиною покупець радісно потирає ручки. Огляд передбачуваного місця під офіс його явно задовольняв.
— Чудово. Одне питання. Молодий чоловік, а де тут, так би мовити, місця загального користування?
«А немає їх тут», — хотілося брязнути правду, як вона є. Але я стримався, правду в лоб можливим покупцям не говорять, якщо хочуть, щоб вони залишалися покупцями, хоч теоретично. І я пустився в розлогі міркування про те, що хіба ж це проблема. А якщо і є проблема, то будь-яка проблема вирішувана. 21-е століття, технічний прогрес і т. д. і т. п. Як і слід було очікувати, мій натхненний монолог не вражав. Очі клієнта за скельцями окулярів поступово звужувалися, поки не перетворилися в дві щілинки амбразури.
— Дуже добре, — промовив Павло Сергійович з неабиякою часткою іронії. — Але! Не конкретно. А я, знаєте, люблю конкретику. Сьогодні п'ятниця, понеділок у мене зайнятий виробничими питаннями. Якщо у вівторок вранці Ви надасте мені докладний технічний опис вирішення цього питання, я підкреслюю, технічне, а не набір слів, який ми будемо працювати далі. Можливо, Ви зумієте знайти якийсь чарівний, але при цьому практичний спосіб облаштувати це приміщення санвузлом, незважаючи на те, що воно нижче рівня каналізації. Дерзайте!
— Буду. Дерзати. Хоч я не чарівник, я тільки вчуся.
У відповідь клієнт майже дружелюбно усміхнувся і попрямував до виходу, залишивши мене наодинці з сумними думками про те, що я таки не Гаррі і навіть не Поттер.
Літо. Свято життя. Але не на моїй вулиці. Вовка ноги годують, а ріелтора — укладені угоди. З останніми було скрутно, а відповідно намічалися фінансові труднощі, що, як розумієте, не створює святковий настрій, а зовсім навіть навпаки. Так. Але як казав старина Ларошфуко: «Неможливого не існує, будь у нас достатньо наполегливості, ми завжди могли б відшукати шлях до будь-якої мети». На пошук шляху у мене цілих три дні. Чи тільки три дні? Дерзати треба було починати без зволікань.
Ні-ні-Ні-Інтернет — оракул нинішніх часів. На будь-яке питання дасть відповідь, якщо у вас достатньо завзятості. Завзятості мені не позичати і впирався я не даремно. У неділю під ранок, вже неабияк оглушений неміряно дозами випитої кави і викурених сигарет, таки знайшов. На одному з будівельних форумів якийсь качок цікавився можна обладнати тренажерний зал у підвалі. Так щоб з душовою і всі справи для приємного проведення часу з друзями. Відповідь — можна. З допомогою якогось дива техніки виробленого у Франції під назвою Sani-Hacoc. Залишалося сподіватися, що ці самі чудові насоси завозять в нашу Богом забуту країну. Виявилося, що завозять. Мало того, офіційне представництво дивним чином виявилося не в столиці, а, так би мовити, у першій столиці, тобто безпосередньо за місцем мого проживання. Інформація на сайті цього самого представництва вражала уяву і вселяла надію, що Павло Сергійович буде убитий так улюбленої їм конкретикою, а я отримаю свій законний відсоток від угоди. Всі неділю я благополучно проспав, заколисаний цієї райдужною перспективою.
У понеділок вранці бадьорий і повний оптимізму я намалювався в офісі офіційного представництва французької компанії SFA на Україні. До речі, зайти сюди варто, навіть якщо б мені зовсім не були потрібні ніякі насоси (це так, особисте і до справи не відноситься). Насоси мене таки дуже навіть цікавили. Отже. Французький винахід, як виявилося, дозволяє з допомогою насоса-подрібнювача обладнати санвузол в цокольному поверсі або в підвалі, тобто нижче рівня наявних каналізаційних труб. Головне, щоб була можливість підведення води і була електрика. Всі три компоненти: центральна каналізація, вода і електрика в будинку, де був розташований продається цоколь, були. Решту дня я провів, вивчаючи вручений мені каталог та інструкції з експлуатації.
SANIBEST SFA — технічна інформація.
SANIBEST — високопродуктивний насос-подрібнювач з новою системою ріжучого механізму, який рекомендується при облаштуванні туалету в офісі, кафе, ресторані та інших громадських місцях. Ножі, встановлені на насосі, подрібнюють у разі попадання в корпус навіть предмети особистої гігієни. Потужний мотор з масляною камерою має ефективну систему охолодження і не критичний до кількості пусків в годину (призначений для інтенсивного використання), а також дозволяє відкачувати і високотемпературні стоки (можливе підключення пральної, посудомийної машини). Застосовується унікальна система самопромывки корпусу насоса.
До насосу можна підключити одночасно унітаз, умивальник, душ, біде. Діаметр відкачування від 22 до 32 мм. Забезпечується відкачування по вертикалі до 6 м, по горизонталі до 100 м. Напруга однофазне живлення — 220 в Споживана потужність мотора — 760 Вт. Насос забезпечений зовнішнім знімним зворотним клапаном з кутом повороту 360° (що розширює можливості установки і монтажу), а також вугільним фільтром, нейтралізує неприємні запахи.
Передбачена установка на насосі сигналізації SaniAlarm, яка миттєво інформує про відключення напруги або перевищенні рівня води в насосі зверх максимального (у разі засмічення трубопроводу або відкладення вапняного нальоту).
Термін гарантії на все обладнання, вироблене SFA — 2 роки. 50-річний досвід французької компанії по розробці і виробництві пристроїв для примусової каналізації стоків забезпечує високу надійність, економічність і справді європейська якість.
Більш детальну інформацію ви можете отримати на сайті ТОВ «ТВІСТ» — офіційного представництва компанії SFA в Україні (http://www.tvist.biz.ua).
Павло Сергійович був дещо здивований моїм приходом. Вислухав з часткою недовіри, але в міру того, як читав принесені мною матеріали, обличчя його яснішало. Що сказати, офіс за подібною ціною купити таки хотілося, а запропонований варіант пристрою санвузла був простим у виконанні і недорогі, особливо на тлі різниці в ціні на звичайне приміщення і на цоколь.
— Так значит можно даже без сотки обойтись. Очень хорошо. Толково-толково господа французы придумали. Европа. Что ж будем начинать жить по европейски.
Он позвал секретаршу и попросил ее передать все принесенные мной бумаги некоему Петровичу для обработки технических деталей.
— Да, еще, Катюша, — остановил он секретаршу в дверях, — скажи в бухгалтерии, пусть счет возьмут на насос. Там закладка в документах, какой именно, и телефон. Ну-с, молодой человек, — ободряюще кивнул мне, — Рад, что Вы меня не разочаровали. Что ж, будем оформлять сделку на покупку Вашего цоколя.
Yes! Мені з трудом, але вдається зберегти вираз незворушного спокою на обличчі: «Прямо зараз і почнемо оформляти. Документи я захопив». Літо — свято життя! ...

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner