Кошик
9 відгуків
СПЕЦІАЛІЗОВАНА НАСОСНА КОМПАНІЯ

ТОВ «ТВІСТ» на виставці Аква-Терм Київ 2010

ТОВ «ТВІСТ» на виставці Аква-Терм Київ 2010

Виставка знову стала місцем щорічної зустрічі виробників, дистриб'юторів і споживачів систем опалення, вентиляції, кондиціонування, водопостачання, сантехніки та басейнів.
На «Аква-Терм Київ 2010» були представлені експозиції провідних виробників з Німеччини, Франції, Італії, Польщі, Туреччини і Чехії, які запропонували найсучасніші технічні рішення галузі.
В цьому році на виставці брали участь тільки реальні лідери насосного ринку. Компанії, які, незважаючи на складний (у всіх відношеннях...) рік, продовжують постачати на Україну європейські бренди насосного обладнання. Гарантуючи Європейська якість — українському споживачеві!
Ми з французькими партнерами, розуміючи що відбуваються з економікою в нашій країні процеси, прийняли рішення — не піднімати в 2010 році ціни на Україні. Не дивлячись на щорічне зростання цін на метал і об'єктивні умови, які змушують виробників підвищувати кожен рік ціни на обладнання...
На нашому стенді SFA Group в першому павільйоні, відвідувачі виставки, вже третій рік, знайомилися з новинками насосів-подрібнювачів і санітарних насосів, які розширили гаму SFA в 2010 році.
Наші дилери і споживачі були приємно здивовані істотним розширенням модельних рядів насосів для інтенсивного і професійного використання. Модельний ряд SANICONDENS — тепер налічує 5 моделей для вирішення відведення стоків від кондиціонерів, бойлерів, котлів, конденсаційних котлів, холодильних вітрин.
Модельний ряд SANICOM поповнили дві високотемпературні моделі, які відведуть температурні стоки від вашого бару, кафе, ресторану тепер до 11 м по вертикалі і до 100 по горизонталі. Найбільше викликала інтерес споживачів нова 2 моторна станція SANICOM-2 (робочий/резервний насоси).
Ми з Вами знаємо, що за співвідношенням ціна-якість модельному ряду SANICUBIC немає альтернативи. Провівши аналіз ринку компанія SFA Group запропонувала новий SANICUBIC 1. Одномоторная і більш економічна модель, яка відведе стоки від усього будинку або котеджу до центральної каналізації.
Крім того, як офіційне представництво SFA Group в Україні, ми на виставці презентували наш перший каталог SANIMARIN SFA російською мовою! Інтерес, який викликає гамма компактів-подрібнювачів і санітарних насосів у виконанні 12/24V для кораблів і яхт всіх типів зрозумілий будь-якому професіоналу... У всьому світі професіонали і любителі подорожей вибирають SANIMARIN SFA за їх високу надійність, мінімальне споживання води та електроенергії, простоту установки і комфорт.
Нові каталоги SFA-2010 і SANIMARIN-2010 ви можете отримати в електронному вигляді на сторінці «каталог обладнання» нашого сайту або в друкованому вигляді, оформивши заявку будь-яким зручним для Вас способом.
Дякуємо відвідувачів нашого стенду за інтерес до обладнання для примусової каналізації і сподіваємося на довгий взаємно цікаву і вигідну співпрацю!
НАШІ ЦІНИ — СТАБІЛЬНІ!
НАША ЯКІСТЬ — ЄВРОПЕЙСЬКИЙ!
НАШІ ПАРТНЕРИ — ПРОФЕСІОНАЛИ!

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner