Кошик
9 відгуків
СПЕЦІАЛІЗОВАНА НАСОСНА КОМПАНІЯ

Магістральні фільтри Cintropur NW TE( Бельгія )

 

За 35 років свого існування CINTROPUR® встиг створити собі ім'я, що асоціюється з безперечною якістю у сфері фільтрації води. Марка CINTROPUR® включає в себе широкий вибір відцентрових фільтрів для очищення води (можливі з'єднання від 3/4 "до 3" і потоки від 1 до 50 м3/год). Його функція полягає в утриманні всіх твердих часток (земля, пісок, іржа, ...), і суспензій, присутніх у воді. Друга частина гами дозволяє очищати воду за допомогою активованого вугілля або поліфосфатів.

Концепція CINTROPUR® заснована на подвійному принципі. На вході, потік води під тиском потрапляє на турбіну, розташовану в головній частині фільтра. За рахунок цього утворюється завихрення, спрямоване вниз, завдяки якому, всі великі частки, зважені у воді, осідають на дні склянки. Другим етапом є утримання залишилися більш дрібних частинок, фільтрувальним мішком, вибір якого допоможе гарантувати якість очистки в залежності від обраного рівня фільтрації (від 5 до 300µ).

Відрізняється від всіх відомих на світовому ринку фільтрів, технічна концепція CINTROPUR® приємно здивує Вас своєю високою швидкістю потоку і дуже малим перепадом тиску. Піклуючись про довкілля, ми передбачили, щоб для обслуговування фільтра було достатньо змінити лише фільтрувальний мішок.

Зроблений виключно з високоміцних синтетичних матеріалів, CINTROPUR ® відрізняється в першу чергу міцністю і надійністю.

Основні переваги:
• циклонічною ефект, створений відцентрової турбіною
• низький перепад тиску
• постійна висока швидкість потоку
• широкий вибір рівнів фільтрації
• змінні і миються фільтрувальні мішки
• економічна та екологічна система фільтрації
• професійна концепція

в виде галереив виде списка

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner