Кошик
9 відгуків
СПЕЦІАЛІЗОВАНА НАСОСНА КОМПАНІЯ

Вертикальні гідроакумулятори для води на ніжках

Вертикальні гідроакумулятори для холодної води Imera AV зі змінною мембраною призначені для застосування в системах холодного санітарного водопостачання. Корпус гідроакумуляторів Imera AV виготовлений з листової вуглецевої сталі з порошковим лакофарбовим покриттям (колір синій RAL 5015).

Зустрічні фланці для гідроакумуляторів Imera AV виготовлений з товстостінної листової сталі, посилений ребрами жорсткості, покритий протекторним шаром цинку для опору електрохімічної корозії і захищений від контакту з водою поліетиленовою вставкою.

Змінні мембрани для гідроакумуляторів Imera AV виготовлені із синтетичного каучуку EPDM, являють собою еластичний балон спеціальної форми.

Контроль тиску повітря і зміна тиску здійснюються з допомогою пневматичного клапана, захищеного від потрапляння бруду ковпачком і кришкою. Вертикальні гідроакумулятори об'ємом від 100 літрів містять додатковий штуцер з технологічним випускним отвором діаметром 3мм, використовуваний для кріплення мембрани і автоматичного або ручного стравлювання повітря. Всі вертикальні гідроакумулятори Imera серії AV оснащені нижнім штуцером для підключення до системи.

в виде галереив виде списка

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner