Кошик
9 відгуків
СПЕЦІАЛІЗОВАНА НАСОСНА КОМПАНІЯ

Свердловинні насоси 6"

в виде галереив виде списка

Про свердловинних насосах Pedrollo

Насичений модельний ряд свердловинних насосів Pedrollo з різною потужністю і продуктивністю дозволяє використовувати свердловинні насоси великої і різноманітної сфері завдань. Так як головна тематика свердловинних насосів – подача води до заданої глибини, то неважко здогадатися, що свердловинні насоси встановлюють у свердловинах, шахтних колодязях, в різноманітних технологічних ємностях і т. д.

Ефективні свердловинні насоси Pedrollo, що володіють високою надійністю, призначені насамперед для подачі хімічно неагресивних рідин і чистої води з максимальною наявністю піску не більше 150 г/м³ і температурою рідини до +35°C. Ці насоси забезпечують максимальний напір до 390 м і продуктивність до 60 м³/год , і бувають у 4-х і 6-ти дюймовому виконанні.

Насоси для свердловин Pedrollo:

  • забезпечують автоматичну подачу води з свердловин і колодязів установки водопостачання, водопідготовки, водорозподілу;
  • призначені для підтримки тиску в системі, для зрошення , для мийного обладнання, для збільшення сили напору в протипожежних системах безпеки, для пониження рівня грунтових вод і т. п.

Ці насоси для свердловин обладнані зворотним клапаном, захистом двигуна від перепадів напруги в мережі, перегріву і сухого ходу. Додатково може забезпечуватися функцією плавного пуску. Корпус виконаний з латуні і високоякісної антикорозійного (нержавіючої) стали. Свердловинні насоси забезпечені перематываемым (ремонтованих) статором, розташованим в масляній ванні.

Володіючи високим класом ізоляції (F) і ступенем захисту (IP68), насоси мають тривалий термін експлуатації з максимальною функціональністю.

Вибір на користь свердловинних насосів Pedrollo безсумнівно буде одним з найбільш раціональних рішень виходячи з вартості, технічних характеристик, функціональності і зручності застосування.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner