Кошик
9 відгуків
СПЕЦІАЛІЗОВАНА НАСОСНА КОМПАНІЯ

Свердловинні насоси 4" для використання з фотоелектричними панелями

в виде галереив виде списка

Постійний процес інновації, котагорая відрізняє  Pedrollo протягом більше 40 років, призвела до  розширенню та оновленню спектру електронасосів для ринків у більш ніж 160 країнах. Процес інновації фокусируемый на  екологічної та енергетичної ефективності  привів до створення нового Fluid Solar, заглибного електронасоса c двигуном на сонячних панелях з високим ККД.


Pedrollo вірить що даний продукт, збільшує значення чистої енергії -  енергії сонця. Fluid Solar  може  бути встановлений в тих районах світу, які багаті сонячним світлом, але де електрика не доступно або занадто дорого; така ситуація характеризує багато що розвивається країни. Fluid Solar призначений для перекачування чистої води з колодязя (c присутністю піску, до максимум 150 г/m³) в гідроакумулятор встановлений рівнем вище, для подальшого використання води на зрошувальній системі.
Доступні три моделі Fluid Solar, з характеристиками залежать від інтенсивності сонячних променів та ефективності сонячних панелей. Насос поставляється з пультом управління і з комплектом з'єднує муфти для підключення кабелів: від насоса до пульта керування  та від пульта управління  до сонячних панелей.


Електронне управління вбудоване в двигун (інвертер) перетворює постійний струм на виході c панелей в перемеенный струм  і регулює швидкість обертання, що дозволяє максимально ефективно використовувати доступну енергію: в сонячний день, швидкість обертання буде високою, c високою продуктивністю, у той час як у похмурий день швидкість буде знижена і, отже, продуктивність також буде знижена.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner