Кошик
9 відгуків
СПЕЦІАЛІЗОВАНА НАСОСНА КОМПАНІЯ

Самовсмоктуючі насоси

в виде галереив виде списка
Для автоматичної подачі води, зрошення садів, городів і підтримки тиску в системах водопостачання широко застосовуються замовсасывающие насоси Pedrollo. Вони бувають рідинно-кільцевого і відцентрового типу. Наявна в них система дозволяє практично не реагувати обладнання на наявність повітря в перекачується рідини. Тому вони можуть використовуватися навіть в тих випадках, коли потрібно виконати роботи з водою, яка є пінистої або в ній є присутність газу. Ця важлива особливість дозволяє використовувати самовсмоктуючі насоси Pedrollo у промислових цілях, де обладнання іншого типу не підходить. До того ж їх можна застосовувати для перекачування мазуту та палива, при цьому не хвилюючись про те, що станеться засмічення пристрою.

Самовсмоктуючі насоси Pedrollo відрізняються простотою у використанні. При першому запуску необхідно лише заповнити їх корпус водою. Після цього утворюється рідинне кільце і створюється розрідження, необхідне для самовсмоктування. У разі якщо в трубопроводі буде присутній повітря, то він піде ще на етапі нагнітання.

Переваги самоусмоктувальних насосів Pedrollo

Самовсмоктуючі насоси Pedrollo відносяться до такого обладнання, яке володіє численними достоїнствами. По-перше, вони відрізняються економічністю. Конструкція насоса зроблені таким чином, щоб споживання електроенергії було максимально низьким.

По-друге, обладнання Pedrollo має дуже компактними розмірами. Тому для його установки не потрібно виділяти багато місця, що особливо важливо, коли на виробництві немає можливості надати під такі насосні установки значну площу.

В-третіх, самовсмоктуючі насоси Pedrollo на відміну від аналогічного устаткування інших виробників функціонують тихо. Вони не створюють гуркоту і шуму на робочому майданчику.

В-четвертих, насоси Pedrollo володіють відмінною якістю. Їх виробництво відбувається з використанням лише надійних та перевірених комплектуючих і деталей. Збірка проходить під контролем кваліфікованих спеціалістів. Все це дозволяє створювати тільки якісне обладнання, що повністю відповідає всім вимогам, що пред'являються до подібної продукції.

В-п'ятих, дані насоси Pedrollo відрізняються тривалим терміном служби. Вони навіть при підвищеній експлуатації пропрацюють не один рік. Тому не потрібно вдаватися до їх частої заміни або ремонту.

Еще одно важное преимущество современных самовсасывающих насосов  Pedrollo — высокая производительность. В зависимости от модели они обеспечивают перекачивание воды и разного рода жидкости до 3 м3/час с напором до 55 м.

І найголовніше, що таке обладнання коштує порівняно недорого. Його купівля обійдеться по мінімуму, при цьому вдасться обзавестися дуже потужним, довговічним, простим і зручним в експлуатації зваженим насосом імпортного виробництва.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner