Кошик
9 відгуків
СПЕЦІАЛІЗОВАНА НАСОСНА КОМПАНІЯ

Вертикальні багатоступінчасті насоси

в виде галереив виде списка
Серед продукції Pedrollo великий обсяг припадає на відцентрові насоси. Насоси цього типу заслужено вважаються найбільш ефективними і універсальними пристроями для перекачування рідин. Але і вони мають свої обмеження. Для багатьох завдань потрібно обмежити діаметр насоса і при цьому збільшити його продуктивність і напір. Ці дві вимоги вступають у протиріччя.

Ступені насоса

Конфлікт між прагненнями обмежити діаметр насоса і підвищити його нагнітальні можливості дозволяється застосуванням ступеневої схеми. Багатоступінчастий насос має кілька робочих коліс, розташованих на одному валу в загальному корпусі. Тиск, що створюється кожним з них вносить свій вклад у сумарний напір на виході.

Багатоступінчасті насоси Pedrollo застосовуються скрізь, де необхідно отримати високу продуктивність перекачування рідин з гарним напором. Насамперед, це різні варіанти заглибних і глибинних насосів. Як правило, це пристрої, призначені для подачі води з колодязів і свердловин. Умови експлуатації насосів накладають відбиток на їх конструкцію і компоновку.

Насоси на всі випадки

Занурювальні багатоступінчасті насоси Pedrollo виконуються у вигляді вертикального циліндра з нержавіючої сталі, в якому змонтовані робочий орган та електропривод. Така компоновка дозволяє зробити пристрій компактним і зручним у використанні. Єдиний корпус забезпечує герметичність електродвигуна та його ефективне охолодження перекачуваною рідиною. За такою схемою виготовлені моделі серій VL і VLE. Ці моделі мають 4–7 робочих коліс і можуть подати воду на висоту до 105 м. Вироби серії VLE, крім того, можуть працювати і без занурення, з установкою на рівну поверхню.

Моделі цього типу призначені для занурення в колодязь або свердловину. В останньому випадку їх корпус має діаметр, що дозволяє опустити його в трубу свердловини. Крім розмірів,свердловинні насоси володіють конструктивними особливостями, що оберігають їх від руйнівного впливу піску, який несе з собою перекачується вода.

Поверхневі багатоступінчасті насоси Pedrollo не об'єднані одним корпусом з електродвигуном, але все ж виконані у вигляді цілісного блоку. Мотор тут охолоджується потоком повітря від власного вентилятора.

Розрізняють насоси з вертикальним і горизонтальним валом. Триступінчаті агрегати серії 2-4CP призначені для горизонтальної установки. Міцний чавунний корпус, компактність і простота роблять насоси цієї серії недорогими і невибагливими трудівниками.

Вертикальні багатоступінчасті насоси Pedrollo мають корпус з нержавіючої сталі і основні силові елементи з чавуну. Вертикальна компоновка дозволяє змонтувати і підключити їх на обмеженому просторі.

Різноманітність, яке демонструє модельний ряд Pedrollo, не залишає сумнівів, що для будь-якої задачі і для будь-якого застосування тут можна знайти відповідний агрегат.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner