Кошик
9 відгуків
СПЕЦІАЛІЗОВАНА НАСОСНА КОМПАНІЯ

Горизонтальні багатоступінчасті насоси

в виде галереив виде списка
У різних галузях промисловості та в побуті для перекачування води все частіше використовують відцентрові насоси Pedrollo. Численні системи водопостачання працюють саме завдяки таким пристроям, які мають досить просту конструкцію і встигли завоювати популярність у багатьох країнах світу.

Переваги відцентрових насосів Pedrollo

Широке поширення відцентрове обладнання під цим брендом отримало завдяки тому, що володіє відмінними і переважними характеристиками. Найголовніша його перевага полягає у високій надійності і тривалому терміні служби. Відцентрові насоси Pedrollo справно функціонують протягом багатьох років, це досягається за рахунок того, що при їх виробництві використовуються тільки високоякісні комплектуючі зі сталі, чавуну і технополимеров, які володіють високим рівнем захисту від корозії і виготовляються на основі передових технологій. В результаті таке обладнання завжди відповідає всім вимогам зарубіжних і російських стандартів. Виробник на нього надає тривалу гарантію — два роки.

Відцентрові насоси Pedrollo мають високий ККД і можуть здійснювати подачу рідини до 315 м3/год. Вони можуть функціонувати в умовах тривалих навантажень і використовуватися для відбору води з водойм і річок для зрошення та дощування.

Центробежные насосы Pedrollo при эксплуатации обеспечивают минимальные гидравлические потери. При функционировании работают практически бесшумно. Они очень удобны и просты в использовании. Чтобы начать их эксплуатацию, нужно лишь предварительно ознакомиться с инструкцией, приложенной производителем.

Такие центробежные насосы обладают и другими не менее важными преимуществами, и это несмотря на то, что их стоимость является очень низкой. Поэтому позволить их покупку могут себе многие.

Особенности применения центробежных насосов Pedrollo

Центробежные насосы Pedrollo могут применяться для работ, проводимых с химически инертными жидкостями и чистой водой. Температура окружающей среды не должна превышать +90 °С и быть ниже -10 °С. При этом манометрическая высота всасывания такого оборудования может доходить до 7 м. А поскольку оно отлично показало себя на практике, то его можно безбоязненно использовать в сложных условиях эксплуатации.

Важно учесть, что при перекачивании горячей воды при помощи такого насоса его необходимо устанавливать в закрытых помещениях либо в тех местах, которые защищены от атмосферного воздействия. При этом максимальное давление в корпусе не должно превышать 10 бар.

Центробежные насосы Pedrollo — удачная покупка

Відцентрові насоси Pedrollo — це високоякісне і потужне обладнання, яке відрізняється високою функціональністю, низькою вартістю, надійною конструкцією. Воно обов'язково прослужить протягом тривалого часу і порадує своєю простотою в експлуатації. Його покупка стане вдалою і вигідною для кожного.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner