Кошик
9 відгуків
СПЕЦІАЛІЗОВАНА НАСОСНА КОМПАНІЯ

Відцентрові насоси

в виде галереив виде списка
У різних галузях промисловості та в побуті для перекачування води все частіше використовують відцентрові насоси Pedrollo. Численні системи водопостачання працюють саме завдяки таким пристроям, які мають досить просту конструкцію і встигли завоювати популярність у багатьох країнах світу.

Переваги відцентрових насосів Pedrollo

Широке поширення відцентрове обладнання під цим брендом отримало завдяки тому, що володіє відмінними і переважними характеристиками. Найголовніша його перевага полягає у високій надійності і тривалому терміні служби. Відцентрові насоси Pedrollo справно функціонують протягом багатьох років, це досягається за рахунок того, що при їх виробництві використовуються тільки високоякісні комплектуючі зі сталі, чавуну і технополимеров, які володіють високим рівнем захисту від корозії і виготовляються на основі передових технологій. В результаті таке обладнання завжди відповідає всім вимогам зарубіжних і російських стандартів. Виробник на нього надає тривалу гарантію — два роки.

Відцентрові насоси Pedrollo мають високий ККД і можуть здійснювати подачу рідини до 315 м3/год. Вони можуть функціонувати в умовах тривалих навантажень і використовуватися для відбору води з водойм і річок для зрошення та дощування.

Центробіжні насоси Pedrollo при експлуатації забезпечують мінімальні гідравлічні втрати. При функціонуванні працюють практично безшумно. Вони дуже зручні і прості у використанні. Щоб почати їх експлуатацію, потрібно лише попередньо ознайомитися з інструкцією, яка додається виробником.

Такі відцентрові насоси володіють і іншими не менш важливими перевагами, і це незважаючи на те, що їх вартість є дуже низькою. Тому дозволити їх придбання можуть собі багато.

Особливості застосування відцентрових насосів Pedrollo

Центробіжні насоси Pedrollo можуть застосовуватися для робіт, які проводяться з хімічно інертними рідинами і чистою водою. Температура навколишнього середовища не повинна перевищувати +90 °С і бути нижчою -10 °С. При цьому манометрична висота всмоктування такого обладнання може доходити до 7 м. А оскільки воно відмінно показав себе на практиці, то його можна сміливо використовувати в складних умовах експлуатації.

Важливо врахувати, що при перекачуванні гарячої води за допомогою такого насоса його необхідно встановлювати в закритих приміщеннях або в тих місцях, які захищені від атмосферного впливу. При цьому максимальний тиск в корпусі не повинно перевищувати 10 бар.

Відцентрові насоси Pedrollo — вдала покупка

Відцентрові насоси Pedrollo — це високоякісне і потужне обладнання, яке відрізняється високою функціональністю, низькою вартістю, надійною конструкцією. Воно обов'язково прослужить протягом тривалого часу і порадує своєю простотою в експлуатації. Його покупка стане вдалою і вигідною для кожного.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner