Кошик
9 відгуків
СПЕЦІАЛІЗОВАНА НАСОСНА КОМПАНІЯ

Каналізаційні насосні станції

в виде галереив виде списка

Як відомо, людина може не помічати комфорту свого існування, поки його не позбудеться. В повній мірі це справедливо для оцінки роботи каналізаційної системи, яка піклується про те, щоб всі побутові стічні води негайно видаляється з будинку. З допомогою безперебійної роботи каналізації підтримуються чистота і високий рівень гігієни наших будинків, і будь-яке порушення в цій сфері негайно позначається на рівні нашого життя.

Призначення каналізаційних насосних станцій Pedrollo 

На жаль, рельєф місцевості та особливості проектування та будівництва будівель не завжди дозволяють жителям скористатися перевагами центральної каналізації. У тих випадках, коли вихід каналізаційної системи будинку знаходиться нижче рівня центрального каналізаційного колектора або навіть на одному з ним рівні, гарантувати бездоганну видалення стоків неможливо. В цьому разі доводиться вдаватися до допомоги техніки, встановлюючи спеціальне обладнання для накопичення і відкачування стічних вод в центральну каналізацію. Досвід експлуатації різних видів цих установок показує, що найкращими показниками володіють станції для відкачування стічних вод Pedrollo SAR.

Автоматичні фекальні станції Pedrollo SAR використовуються для забезпечення своєчасної відкачування каналізаційних вод індивідуальних і багатоквартирних будинків, комунальних господарств, виробничих ділянок, сільськогосподарських підприємств і т. д. Лінійка модельного ряду станцій, що включає установки з об'ємом накопичувального бака від 40 до 550 літрів, забезпечує потреби широкого ряду можливих користувачів. Залежно від кількості й інтенсивності стоків кожен може вибрати модель станції, оптимально відповідає його потребам.

Переваги каналізаційних станцій Pedrollo для споживача

Головними перевагами цих станцій є висока надійність роботи і повна автоматизація процесу відкачування. Встановлена станція Pedrollo SAR не вимагає втручання оператора в процес роботи і функціонує в автоматичному режимі. Процес монтажу станції в каналізаційну мережу теж надзвичайно простий і полягає в приєднанні до каналізаційної труби і до мережі електроживлення.

Чималою перевагою є і повна герметичність накопичувальної ємності, що виключає витік рідини, а також газів, що утворюються в процесі діяльності анаеробних бактерій. Автоматична насосна станція Pedrollo SAR – це чистота і гігієнічність, а також повна відсутність неприємних запахів, оскільки вміст стічних труб надійно заховано під герметичною кришкою.

Ми звикли вважати, що якісна техніка, яка забезпечує високий рівень комфорту, має високу вартість і недоступна для звичайних споживачів. Станції Pedrollo SAR спростовують цю думку: вартість цієї техніки дозволяє користуватися її перевагами самому широкому колу споживачів, в числі яких підприємства малого і середнього бізнесу, так і приватні особи середнього рівня достатку.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner