Кошик
9 відгуків
СПЕЦІАЛІЗОВАНА НАСОСНА КОМПАНІЯ

Дренажні/фекальні насоси

в виде галереив виде списка

Надійні дренажні насоси

Дренажні насоси Pedrollo - це апарати лопатевого типу, що здійснюють відкачування чистої або забрудненої рідини. 
Дренажні насоси Pedrollo представлені широкою номенклатурою і можуть забезпечувати перекачування рідини до 24 м3/год, напір до 27 м при максимальному розмірі твердих частинок в підвішеному стані до 20 мм і температурою не перевищує +40 °C. 

Всі дренажні насоси Pedrollo відносяться до класу заглибних насосів. Корпусу дренажних насосів переважно виконані з високоміцного полімеру, а високопродуктивні з чавуну і нержавіючої сталі. Крильчатки лопатевого типу переважно виконані з високоміцного полімеру, а у більш потужних моделей з чавуну або нержавіючої сталі.

Застосування дренажних насосів

Весь модельний ряд дренажних насосів в переважній більшості випадків використовується за своїм прямим призначенням, тобто для дренажу (фр. drainage) — штучне або природне відведення рідин з якої-небудь поверхні чи закритого простору. Наприклад, поверхня землі часто потребує відведення грунтових або зливових вод для поліпшення агротехніки, будівництва будівель, споруд та інших потреб.). Також вони можуть використовуватися для переміщення і подачі рідин з різних резервуарів і з земельних ділянок. Дренажні насоси застосовуються для поливу і зрошення, а також можуть використовуватися в надзвичайних ситуаціях, таких як екстрена відкачування води з підвалів, ям і котлованів.

Насоси встановлюються на дно резервуара з рідиною або стічної ями. Нижній відсік пристрої через який здійснюється дренаж, обладнаний фільтром-решіткою для перешкоди забруднення агрегату. Всі дренажні насоси мають поплавковий вимикач, що дозволяє їм працювати в автоматичному режимі.

Якщо продуктивності вище зазначених дренажних насосів не вистачає, або переміщувана рідина сильно забруднена (стічні води з великим вмістом суспензії або занадто великий об'єм рідини), то можна використовувати занурювальні фекальні насоси Pedrollo
Ці фекальні насоси підвищують рівень ймовірності безвідмовної високопродуктивної роботи, через використання більш потужних електродвигунів і більш міцних робочих коліс.

Насоси для каналізації

Фекальні насоси Pedrollo по суті відносяться до занурювальним насосів. Від простих дренажних насосів, їх насамперед відрізняє висока продуктивність за рахунок використання більш потужних електродвигунів і як наслідок більш міцних робочих коліс з нержавіючої сталі, які не зупиняться ні перед чим на своєму шляху. Робочі колеса насосів виконані з лопатевою схемою.

Фекальні насоси здійснюють підйом брудних вод і хімічно неагресивних рідин. Зазвичай використовуються для перекачування рідини містить тверді частинки і волокнисті тіла у зваженому стані.

Застосування фекальних насосів

Фекальні насоси використовуються для осушення затоплених приміщень, басейнів і ванн, відкачування побутових стоків і каналізаційних відстійників, скидання рідкого гною і брудних вод, одним словом скрізь там, де необхідно перемістити всілякі стічні води з однієї точки в іншу з найменшими енерговитратами. Фекальные насосы способны работать при наличии твердых частиц до 70 мм, температуре жидкости до +40°С, при этом производительность достигает 96 м³/ч , а максимальный напор может быть до 25 м.

В принципе насосы для канализации марки Pedrollo готовы справиться с любыми подарками судьбы которые им уготовят нерадивые хозяйки или горе строители. Таким образом, это очень явно и сильно выделяет фекальные насосы Pedrollo среди всех остальных производителей фекальных насосов. А використання безшумних і економічних електродвигунів взагалі підносить фекальні насоси Pedrollo над усіма відомими брендами.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner