Кошик
9 відгуків
СПЕЦІАЛІЗОВАНА НАСОСНА КОМПАНІЯ

Багатоступінчасті насоси дренажні

в виде галереив виде списка
У багатьох селах України і на дачних ділянках централізоване водопостачання або зовсім відсутня, або працює з перебоями. Тим не менше, потреба у воді люди відчувають щодня, як для побутових потреб, так і для ведення особистого підсобного господарства (поливу, догляду за домашніми тваринами). В цих умовах забезпечити свій будинок достатньою кількістю води можна за допомогою технічного пристосування. Дуже часто з цією метою сільські жителі купують колодязні насоси Pedrollo – надійну і безвідмовну техніку для подачі води в потрібне місце.

 

За своїми експлуатаційними якостями колодязні насоси Pedrollo можуть бути зануреними і поверхневими. Занурювальні насоси можуть подавати воду з глибини до двадцяти метрів, при цьому насос повинен бути занурений у воду таким чином, щоб між ним і дном колодязя залишалося не менше 0,5 метра, інакше разом з водою будуть всмоктуватися частинки донного мулу і бруду. Поверхневі насоси розташовують поза робочого середовища. Вони ефективно подають воду з колодязя, глибина якого не перевищує 7-8 метрів.

 

Всі колодязні насоси Pedrollo, як деталі, так і поверхневого типу, що мають надійний захист корпусу від корозії, завдяки якій термін служби техніки збільшується на декілька років в порівнянні з більшістю насосів інших виробників. Вхідний отвір захищено сітчастим фільтром, що затримує великі частки бруду і піску, які можуть потрапити всередину насоса і пошкодити рухомі деталі.

 

В дію колодязні насоси Pedrollo всіх моделей приводяться електродвигуном асинхронного типу, що забезпечує максимальну продуктивність при економному витраті електроенергії. Від різних аварійних ситуацій двигун захищений спеціальним пускозащитным реле, відключає його в ситуаціях, що загрожують справності насоса: при сухому ході, перегрів, а також виникненні струму короткого замикання. Двигун розміщується у вологозахищеному корпусі і оснащений ізольованим живильним кабелем, розрахованих на експлуатацію в мережах з напругою 220 в

Занурювальні насоси для зручності монтажу в колодязі комплектуються фіксує сережкою, яка служить для кріплення за допомогою сталевого троса на стінці колодязя. Трос необхідний ще й для того, щоб забезпечити періодичне витяг насоса на поверхню з метою чищення і профілактичного огляду. Насоси серії NK, крім того, обладнуються поплавцем, який встановлюється в накопичувальній ємності і з'єднується з релейним вимикачем для автоматизації водоподведения в будинку або садибі.

 

Види колодязних насосів

Поверхневі колодязні насоси Pedrollo виробляються наступних видів:

  • вихрові;
  • багатоступінчасті;
  • рідинно-кільцеві;
  • самовсмоктуючі.

Кожен з цих видів має свою область переважного використання, для якої його експлуатація буде максимально ефективною. Багатоступінчасті поверхневі насоси можуть піднімати воду із свердловин глибиною до 100 метрів і використовуються у тих випадках, коли діаметр свердловини не дозволяє використовувати спеціальний свердловинний насос.  Самовсмоктуючі насоси часто застосовують у тих випадках, коли потрібно підвищити напір води в системі для подачі її на велику відстань або на кілька водорозбірних точок. Вони можуть використовуватися для перекачування не тільки води, але і різних технологічних рідин у різних галузях промисловості.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner