Кошик
9 відгуків
СПЕЦІАЛІЗОВАНА НАСОСНА КОМПАНІЯ

Побутові насосні станції

в виде галереив виде списка

Італійські насосні станції

Італійські насосні станції Pedrollo являють собою невеликі установки, призначені для створення необхідного тиску в трубопровідних системах багатоквартирних і одиночних будинків в процесі транспортування води. Ці агрегати можна використовувати і для поливальних заходів у сільському господарстві.
У стандартних постачання насосна станція Hydrofresh комплектується електронасосом, циліндричної ємністю (20-100 л), манометром, шлангом, кількома муфтами і перемикачем тиску (реле). Такий пристрій здатне підтримувати необхідний обсяг і рівень тиску води в будь-якій точці трубопровідної системи. Це дуже зручно, адже завдяки такому обладнанню немає потреби будувати водонапірні башти: автоматика сама включить насос і докачає води, якщо тиск в системі впаде.

Принцип роботи насосної станції

Схема роботи насосної станції Pedrollo визначається схемою функціонування конкретної моделі насоса, що входить до складу комплекту. Зазвичай це однофазний електронасос власного виробництва, що забезпечує адекватний (отноительно іншого обладнання, що входить в комплект поставки наосной станції) обсяг подачі води. Насоси, у свою чергу, підрозділяються на наступні види:

  • нормальновсасивающие або підвищувальні;
  • інжекторні або самовсмоктуючі.

Підвищувальні насоси можуть створювати високий тиск води і працювати на ньому. Інжекторні агрегати працюють в умовах вакууму за напрямом всмоктування і тому здатні захоплювати воду на глибині близько 8 м. Ця властивість застосовується при розробці колодязів та природних водойм, наприклад, ставків, річок або озер. Це високоефективне обладнання, яке дозволяє з легкістю перекачувати воду з будь-якого наземного водойми.

Працюючи в режимі «авто», насосні станції водопостачання Pedrollo можуть бути використані в різних цілях: підвищення тиску в трубопровідних системах, зрошування прилеглих територій або гасіння вогнищ займання. Агрегати цього виробника складаються з якісних комплектуючих вузлів, що забезпечує високі технічні показники виробів на протягом всього терміну експлуатації. Насосні станції Pedrollo можна охарактеризувати наступним чином:

  • висока надійність;
  • безпечна експлуатація;
  • автоматизація на сучасному рівні;
  • дуже простий монтаж системи;
  • обслуговування не вимагає спеціальних знань;
  • використання без особливих поточних витрат;
  • тривалий термін використання системи;
  • доступна вартість устаткування при покупці.

Італійські насосні станції Pedrollo мають неосяжну сферу застосування, так як властивості обладнання допускають їх використання, як в автоматичному, так і в автономному режимі. Такі станції з успіхом експлуатуються у водопровідних системах дач, котеджів, приватних будинків та інших будівель.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner