Кошик
9 відгуків
СПЕЦІАЛІЗОВАНА НАСОСНА КОМПАНІЯ

Баки-акумулятори гарячої води та бойлери непрямого нагрівання, «Теплобак» (Україна)

Теплові акумулятори цієї серії виготовляються з конструкційної сталі S235J. У процесі виробництва на їх внутрішню поверхню наноситься біокерамічне полімерне покриття з вмістом біоцидів. Воно має еластичність, завдяки чому запобігає утворенню мікротріщин на акумуляторі внаслідок температурних коливань і незначних деформацій. У складі внутрішнього покриття є біоцид, який запобігає утворенню точкової корозії в процесі експлуатації бака. Сукупність цих властивостей істотно збільшує рядків експлуатації виробу.

Баки використовуються для накопичення гарячої води для інженерних систем готельно-ректорного комплексу, житлового сектора (багатоповерхові будівлі з централізованою системою водопостачання, котеджі, приватні будівлі), об'єктів сфери обслуговування тощо.

Залежно від моделі, бак обладнаний одним (ВТП-1), двома (ВТП-2) або трьома (ВТП-3) фланцями, які безпосередньо призначені для монтажу додаткових фланцевих теплообмінників. Ці моделі можуть працювати в системі «Турбобобойлер».

Особливістю теплоакумуляторів ВТП-4 і ВТП-5 є використання одного вбудованого теплообмінника в нижній частині бака для під'єднання будь-якого джерела тепла. Отже, ця модель є ідеальною для моновалентних систем ГВС.

Відмінністю ВТП-5 є можливість монтажу додаткового фланцевого теплообмінника у верхній фланець.

Модель ВТП-6 обладнана двома стаціонарними теплообмінниками, які дають змогу експлуатувати бак у билотних системах. Нижній теплообмінник зазвичай під'єднується до низькотемпературних джерел тепла (сонячний колектор, тепловий насос, встановлення утилізації тепла), а верхній, так само, — до високотемпературних (газовий, електричний котел) і використовується для догрівання води до необхідної температури. У баку передбачений ревізійний фланцовий отвір для обслуговування виробу.

в виде галереив виде списка

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner