Кошик
9 відгуків
СПЕЦІАЛІЗОВАНА НАСОСНА КОМПАНІЯ

Буферні ємності системи «Бак у баку» (серія ВТА/Н), «Теплобак» (Україна)

Що собою являють і для чого призначені


Конструкція теплоакумуляторів моделі ВТА/Н «Бак у баку» передбачає наявність в баку з чорної сталі бака з неіржавкої. Завдяки такій конструкції теплоакумулятори цієї серії поєднують у собі всі переваги накопичувального бойлера та бака-акумулятора. Ця модель призначена для одночасного використання в системах опалення, а також приготування та накопичення гарячої води.

Внутрішній бак виготовлений із високоякісної харчової неіржавкої сталі. Його основною відмінністю є конструкція стінки, виготовлена хвилеподібно для поліпшення стійкості перед зовнішнім тиском, збільшення площі теплообміну, а також така конструкція дає змогу завдяки термічних розширень самоочищатися від накипу.

Асортимент продукції


У конструкції моделі ВТА/Н-1 передбачена наявність теплообмінника з чорної сталі, конструктивно розташованого знизу, який призначений для додаткового під'єднання сонячних колекторів або інших теплогенераторів (тепловий насос, газовий, твердопаливний, електричний котел тощо).

Конструкція моделі ВТА/Н-2 не передбачає наявності теплообмінника. Це дає змогу безпосередньо під'єднуватися до будь-якого теплогенератора.

Основною відмінністю моделі ВТА/Н-1-Солар Плюс є збільшений внутрішній бак, частина якого конструктивно розташована безпосередньо всередині теплообмінника, завдяки чому підвищується ефективність роботи теплоакумулятора з низькотемпетаруними теплогенераторами.

Ми представляємо широку лінійку буферних ємностей серії ВТА/Н обсягів 200-2000 л, що забезпечує необхідний комфорт у роботі системи опалення та збільшує продуктивність системи гарячого водопостачання, а також заощаджує місце в котельній.

в виде галереив виде списка

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner