Кошик
9 відгуків
СПЕЦІАЛІЗОВАНА НАСОСНА КОМПАНІЯ

Акумулювальні баки та буферні ємності для систем опалення (ВТА), «Теплобак» (Україна)

Накопичувальна буферна ємність для систем опалення
Акумулювальний бак для води з чорної сталі серії ВТА використовується в поєднанні з різними джерелами теплопостачання (газові, електричні, твердопаливні котли; сонячні колектори; теплові насоси) для накопичення тепла та його використання на потреби ГВС. Вони передбачають наявність теплообмінника з неіржавкої та чорної сталі, а також фланця, а також можливість встановлення ТЕНів.

Теплообмінник із неіржавкої сталі, який використовується у ВТА-1, ВТА-2, конструктивно розташований у верхній її частині та призначений для приготування води для системи опалення. Водночас теплообмінник із чорної сталі в моделях ВТА-1, ВТА-3 розміщений у нижній частині. Він застосовується із сонячними колекторами або низькотемпературними системами нагрівання.

Акумуляторні баки ВТА-1 Солар Плюс мають унікальну властивість — наявність збільшеного теплообмінника з неіржавкої сталі, частина якого розташована безпосередньо в моделі з чорної сталі. Завдяки такому розташуванню підвищується продуктивність конструкцій.

Те, що немає теплобмінників у ВТА-4 і ВТА-4-Економ, робить їх ідеальними для використання з твердопаливними котлами. Теплоносій, який нагрівається котлом, накопичуватиметься в резервуарі та надалі використовуватиметься для опалення. Відмітною рисою ВТА-4-Економ є спрощена конструкція завдяки мінімізації кількості приєднувальних патрубків і браку фланця, що зменшує вартість обладнання.
з чорної сталі серії ВТА компанії «Теплобак» — це надійні та якісні акумулювальні ємності для опалення, які призначені для ефективного виконання комплексу завдань щодо забезпечення комфорту на Вашому об'єкті.

Акумулювальні баки: переваги використання від українського виробника «Теплобак» має низку переваг, серед яких:

• теплообмінник ГВС виготовлений із гладкої неіржавкої труби (ВТА-1, ВТА-1 Солар Плюс, ВТА-2);
• великий асортимент продукції відповідно до необхідної продуктивності;
• нижній теплообмінник із чорної сталі для з'єднання альтернативних джерел тепла з традиційними (ВТА-1, ВТА-1 Солар Плюс, ВТА-3);
• ревізійний фланець у стандартній комплектації (крім ВТА-4-Економ);
• система розшарування теплоносія;
• 9 патрубків для під'єднання джерел і споживачів тепла в стандартній комплектації (крім ВТА-4-Економ);
• товщина стінки від 3 мм;
• високоефективна ізоляція з поліестеру завтовшки 90 мм (на 20% найкращі ізоляційні властивості, порівнюючи з пінополіуретаном);
• можливість встановлення ТЕНа.
Серія ВТА доступна в об'ємах від 200 до 10000 літрів і містить як класичні моделі з теплообмінником, так і без нього.

в виде галереив виде списка

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner