Насос для відведення стічних вод Wilo-RexaBloc RE
Ціна по запиту (наявність і ціну в грн уточнюйте).
Особливості/переваги
- Висока надійність в експлуатації завдяки закритій конструкції опори підшипника з наповненою мастилом ущільнювальною камерою та додатковою камерою для збирання рідини, що просочується.
- Додатково з двома ковзними торцевими ущільненнями для підвищення експлуатаційної безпеки.
- У стандартній комплектації з двигунами IE3, додатково доступний з двигунами преміум-класу IE4.
- Просте технічне обслуговування завдяки конструкції «Back Pull-out». Завдяки їй двигун і робоче колесо можна зняти як один блок без необхідності демонтажу гідравліки з трубопроводу.
Конструкція
Насос для відведення стічних вод у блочному виконанні зі стандартним двигуном для стаціонарного сухого встановлення.
Застосування
Перекачування
- Необроблені стічні води
- стічних вод з фекаліями згідно EN 12050-1
- Брудна вода
Спорядження/функціонування
- Додатковий зовнішній стрижневий електрод для контролю ущільнювальної камери

Типовий код
|
Приклад: |
Wilo-RexaBloc RE 08.52W-260DAH132M4 |
|
RexaBloc |
Насос для відведення стічних вод як блочний агрегат із вбудованим стандартним двигуном |
|
RE |
Типоряд |
|
08 |
Номінальний внутрішній діаметр напірного патрубка DN 80 |
|
52 |
Показник потужності |
|
W |
Тип робочого колеса: W = вільнопротічне робоче колесо D = триканальне робоче колесо |
|
260 |
Діаметр робочого колеса |
|
D |
Виконання отвору фланця: D = DIN A = ANSI |
|
A |
Стандартний матеріал виконання |
|
H |
Тип встановлення: H = горизонтально V = вертикально |
|
132M |
Типорозмір стандартного двигуна |
|
4 |
Кількість полюсів (номінальне число обертів гідравлічної системи) |
Технічні характеристики
- Під’єднання до мережі: 3~400 В, 50 Гц
- Режим роботи: S1
- Клас захисту: IP55
- Клас ізоляції: F
- Температура середовища: 3 – 70 °C
- температура навколишнього середовища: 3 – 40 °C
- Клас ефективності двигуна: IE3
Матеріали
- Корпус гідравліки: Сірий чавун 250
- Робоче колесо: Сірий чавун 250
- Вал гідравліки: високоякісна сталь 1.4021
- Опора підшипника: EN-GJL-250
- Статичні ущільнення: NBR
- Ущільнення зі сторони насоса: SiC/SiC
- Ущільнення зі сторони двигуна: NBR
- Корпус двигуна: EN-GJL-250
Конструкція
Насос для відведення стічних вод у блочному виконанні з вбудованим стандартним двигуном для горизонтального сухого встановлення у довготривалому режимі роботи.
Гідравліка
Гідравліка з аксіально розташованим всмоктувальним патрубком, радіально розташованим напірним патрубком і опорою підшипника як комплектний пристрій. Під’єднання виконані як фланцеві з’єднання.
Ущільнення
Опора підшипника з ущільнювальною камерою та камерою для збирання перекачуваного середовища, яке просочується через ущільнення. Ущільнення з боку середовища за допомогою ковзного торцевого ущільнення, що не залежить від напрямку обертання, ущільнення з боку двигуна як радіальне ущільнення вала. Ущільнювальна камера заповнена медичним білим мастилом, камера для збирання рідини, що просочується, закрита до двигуна. Додатковий контроль ущільнювальної камери можливий за допомогою зовнішнього стрижневого електрода.
Двигун
Двигун стандарту IEC з конструкцією B5 як трифазний двигун класу ефективності IE3.
Стан постачання
- Блочний агрегат із встановленим стандартним двигуном у трифазному виконанні без під’єднувального кабелю
- Передбачений на напірному патрубку кутик для кріплення підйомного засобу
- Інструкція з монтажу та експлуатації
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Wilo |
| Страна производитель | Германия |
| Способ установки насоса | Поверхностный |
| Вид насоса | Фекальный |
| Пользовательские характеристики | |
| Стандарт подключения | EN 1092-2 |
| Корпус насоса | EN-GJL-250 |
| Электроподключение к сети | 3~400 В, 50 Гц |
| Максимальный расход | 130,3 куб.м/час) |
| Оптимальный расход Qopt | 81.4 м3/ч |
| Скользящее торцевое уплотнение | SiC/SiC |
| температура окружающей среды | от 3 до 40 °C |
| Класс энергоэффективности электродвигателя | IE3 |
| Температура перекачиваемой жидкости | от 3 до 70 °C |
| Максимальный напор | 19,3 м |
| Рабочее колесо | EN-GJL-250 |
| Класс защиты | IP 55 |
| Режим работы | S1 |
| Класс нагревостойкости изоляции изоляции | F |
| Номинальная частота вращения n | 1.45 об/мин |
| Тип пуска | Прямой |
| Максимальное рабочее давление | 2 бар |
| Номинальная мощность | 7.5 кВт |
| Оптимальный напор Hopt | 12 M |
- Цена: Цену уточняйте


