Насос із зануреним двигуном для брудної води Wilo-Drain TS 40-65
Ціна в ЄВРО з ПДВ (наявність і ціну в грн уточнюйте).
| TS 40/10 1~ Розпродаж залишків. Знято з виробництва | ||
| TS 40/10-A 1~ Розпродаж залишків. Знято з виробництва | ||
| TS 40/14 1~ Розпродаж залишків. Знято з виробництва | ||
| TS 40/14-A 1~ Розпродаж залишків. Знято з виробництва | ||
Особливості/переваги
- Легкість транспортування завдяки малій вазі
- Просте обслуговування завдяки поплавковому вимикачу та штекеру (виконання A)
Конструкція
Насос із зануреним двигуном для брудної води
Застосування
Перекачування
- Стічні води без фекалій та довговолокнистих включень
- Брудна вода
Спорядження/функціонування
- Виконання А з поплавковим вимикачем та штекером
- Термічний контроль двигуна
- Вмонтований клапан зворотного потоку
- Шлангове з’єднання

Типовий код
|
Наприклад: |
Wilo-Drain TS 40/10-A |
|
TS |
Занурювальний насос для брудної води |
|
40 |
Номінальний внутрішній діаметр напірного патрубка (Rp 1½) |
|
10 |
Макс. висота подачі |
|
A |
Виконання з поплавковим вимикачем та штекером |
Технічні характеристики
- Під’єднання до мережі: 1~ 230 В, 50 Гц або 3~ 400 В, 50 Гц
- Клас захисту: IP68
- Макс. глибина занурення 7 м
- Температура середовища: 3 … 35 °C
- Довжина кабелю: 10 м
- Напірний патрубок: Rp 1½
Матеріали
- Корпус двигуна: 1.4301
- Корпус насоса: PP-GF30
- Робоче колесо: PP-GF30
- Вал: 1.4404
- Ущільнення:
- зі сторони двигуна: SiC/SiC
- Зі сторони перекачуваного середовища: SiC/SiC
- Статичне ущільнення: NBR
Конструкція
Насос із занурним двигуном для відведення брудної води у вигляді блочного агрегату для стаціонарного або пересувного глибинного встановлення.
Гідравліка
Відвід з напірної сторони виконано як вертикальне різьбове з’єднання Rp 1½ із вмонтованим зворотним клапаном. Як робоче колесо застосовуються напіввідкриті канальні робочі колеса.
Двигун
Двигун із поверхневим охолодженням однофазного або трифазного виконання з термічним контролем двигуна. У виконанні для однофазного струму контроль двигуна виконується автоматично. Напрацьоване тепло віддається через корпусні частини безпосередньо в навколишнє середовище. Тому агрегати можуть застосовуватись для довготривалої або повторно-короткочасної роботи у зануреному стані.
Для герметизації двигуна від перекачуваного середовища передбачено ущільнювальну камеру. Речовини, що використовуються для заповнення камери, потенційно здатні до біологічного розщеплення і є безпечними для довкілля.
Знімний під’єднувальний кабель має вільні кінці кабелю та довжину 10 м. Виконання А забезпечується поплавковим вимикачем та штекером.
Ущільнення
З боку середовища та двигуна встановлено по одному ковзному торцевому ущільненню, що не залежать від напрямку обертання.
Стан постачання
- Насос із під’єднувальним кабелем 10 м з вільним кінцем кабелю
- Виконання А з поплавковим вимикачем та штекером
- Шлангове з’єднання
- Інструкція з монтажу та експлуатації
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Wilo |
| Страна производитель | Германия |
| Способ установки насоса | Погружной |
| Вид насоса | Фекальный |
| Пользовательские характеристики | |
| Класс защиты | IP 68 |
| Свободный проход | 10 мм |
| Температура перекачиваемой среды | 3 - 35 °C |
| Макс. глубина погружения | TS 40 = 5 м; TS 50/TS 65 = 10 м |
| Подключение к сети | 1~230 В, 50 Гц или 3~400 В, 50 Гц |
| Напорный патрубок | TS 40 = Rp 1, TS 50 = Rp 1¼, TS 65 = Rp 2½ |
| Длина кабеля | 10 м |
- Цена: Цену уточняйте




