Не повністю занурюваний насос для відведення брудної води зі стандартним двигуном у виконанні зі станиною Wilo-Drain VC
Ціна в ЄВРО з ПДВ (наявність і ціну в грн уточнюйте).
| VC32/10 1-230 | 1403,05 |
| VC32/10 3-400 | 1281,44 |
| VC40/20 3-400 | 2042,26 |
Особливості/переваги
- Для перекачування середовищ максимальної температури 95 °C
- Довговічність, навіть при тривалих простоях
- Просте функціонування завдяки вмонтованому поплавковому вимикачу
Конструкція
Не повністю занурюваний насос для відведення брудної води зі стандартним двигуном у виконанні зі станиною
Застосування
Перекачування
- брудної води з максимальною температурою перекачуваного середовища 95 °C
Спорядження/функціонування
- Вбудований поплавковий вимикач із регульованими точками перемикання

Типовий код
|
Наприклад: |
Wilo-Drain VC 32/10 |
|
VC |
Насоси для відведення брудної води у вертикальному виконанні |
|
32 |
Номінальний внутрішній діаметр напірного патрубка в мм |
|
10 |
Макс. напір [м] |
Технічні характеристики
- Під’єднання до мережі: 1~230 В, 50 Гц або 3 ~400 В, 50 Гц
- Температура перекачуваного середовища: 3 … 95 °C
- Режим роботи: S3 25 %
- Напірний патрубок:
- VC 32: R 1
- VC 40: R 1½
- Клас захисту: IP54
Матеріали
VC 32
- Корпус двигуна: Al
- Корпус насоса: EN-GJL-250
- Робоче колесо: 1.4028
- Вал: Високоякісна сталь
- Поплавок: PP
VC 40
- Корпус двигуна: Al
- Корпус насоса: EN-GJL-250
- Робоче колесо: EN-GJL-250
- Вал: Високоякісна сталь
- Поплавок: PP
Конструкція
Центробіжний насос у виконанні зі станиною з вбудованим поплавковим вимикачем, для стаціонарного монтажу.
Одноступенева гідравліка з напіввідкритим багатоканальним робочим колесом і горизонтальним напірним патрубком. У місце всмоктування гідравліки вбудований впускний фільтр. Привод представлений стандартним двигуном. Гідравліка й двигун жорстко з’єднані через вал насоса (у захисній трубці вала). Підшипник вала насоса представлений підшипниками ковзання, змащення підшипників ковзання здійснюється перекачуваним середовищем.
Для автоматичної роботи встановлений поплавковий вимикач. Точки перемикання можна відрегулювати шляхом натискання.
Стан постачання
- Насос із вмонтованим поплавковим вимикачем
- Інструкція з монтажу та експлуатації
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Wilo |
| Страна производитель | Германия |
| Вид насоса | Дренажный |
| Конструктивные особенности | |
| Установка насоса | Вертикальная |
| Пользовательские характеристики | |
| Корпус насоса | EN-GJL-250 |
| Корпус электродвигателя | Al |
| Рабочее колесо | 1.4028 (VC 32/10), EN-GJL-250 (VC 40/20) |
| Класс защиты | IP 54 |
| Поплавок | полипропилен |
| Свободный проход | 5 мм или 7 мм |
| Подключение к сети | 1~230 В, 50 Гц или 3~400 В, 50 Гц |
| Вал | Нержавеющая сталь |
| Напорный патрубок | R 1 или R 1½ |
| Температура перекачиваемых жидкостей | 3 ‐ 95 °C |
- Цена: от 66 435 ₴



