Багатоступеневий відцентровий насос у нормальновсмоктувальному виконанні Wilo HiMulti 3
Ціна в ЄВРО з ПДВ (наявність і ціну в грн уточнюйте).
| HiMulti 3-23 /1/5/230 | 357,26 | |
| HiMulti 3-24 /1/5/230 | 363,70 | |
| HiMulti 3-25 /1/5/230 | 382,06 | |
| HiMulti 3-43 /1/5/230 | 341,65 | |
| HiMulti 3-44 /1/5/230 | 378,39 | |
| HiMulti 3-45 /1/5/230 | 394,93 | |
Особливості/переваги
- Просто: Конектор Wilo (електричний швидкорознімний з'єднувач), перемикач УВІМК./ВИМК., кришки для наповнення та зливання, збільшене кріплення на лапах
- Ефективно: викосоефективна гідравліка, низьке споживання електроенергії та дуже компактна конструкція завдяки оптимізованому двигуну
- Економічно: менший двигун для оптимального виконання вимог
- Низький рівень шуму (Рівень шуму від 56 дБA до 64 дБA)
- Насос у виконанні Domestic (для приватного водопостачання) з новим дизайном
Конструкція
Багатоступеневий відцентровий насос у нормальновсмоктувальному виконанні (HiMulti 3) або самовсмоктувальному виконанні (HiMulti 3 P)
Застосування
- Водопостачання (допуски для питної води відповідно до ACS та KTW, у виконанні S1 також відповідно до WRAS)
- поливу дощовою водою
- Зрошення та полив
- Використання дощової води
Спорядження/функціонування
- Безпосередньо під'єднаний фланцями (прифланцьований) двигун
- Захисний термічний вимикач двигуна для виконання 1~230 В

Типовий код
|
Приклад: |
HiMulti 3-24 P/1/5/230 |
|
HiMulti |
багатоступеневий горизонтальний відцентровий насос для приватного водопостачання (Hi = Home Intelligence) |
|
3 |
Рівень конструктивного ряду (1 = пілотний, 3 = стандарт, 5 = преміум) |
|
2 |
Номінальна подача, м³/год |
|
4 |
Число робочих коліс |
|
P |
P = для самовсмоктуючого виконання (без позначення = нормальновсмоктуюче виконання) |
|
1/5/230 |
Змінний струм 1~230 В, 50/60 Гц |
|
S1 |
S1 (опція) = тип ковзного торцевого ущільнення для допуску WRAS (без позначення = для допуску KTW та ACS) |
Технічні характеристики
- Під’єднання до мережі: 1~230 В, 50/60 Гц
- Допустима температура середовища: від 0 °C до +40 °C (+55 °C на 10 хв)
- Доп. температура навколишнього середовища: від -15 °C до +40 °C
- Доп. температура зберігання: від -30 °C до +60 °C
- Макс. допустимий робочий тиск: 8 бар
- Макс. доп. тиск притоку: 3 бар
- Тип захисту: IP X4
- Під’єднання зі всмоктувальної сторони: Rp1
- Під'єднання з напірної сторони: Rp1
Матеріали
- Корпус насоса із технополімеру з допуском для питної води відповідно до ACS, WRAS і KTW
- Робочі колеса та кожух ступені з матеріалу Noryl GF30 з допуском для питної води відповідно до ACS, WRAS і KTW
- Кришка насоса та вал з високоякісної сталі
- Ковзаюче торцеве ущільнення з кераміки/графіту
Стан постачання
- Насос
- Два пластикових з'єднувача з ущільненнями для ручного під'єднання до труб
- Конектор Wilo (електричний швидкорознімний з'єднувач)
- Інструкція з монтажу та експлуатації
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Вес | 8 кг |
| Производитель | Wilo |
| Страна производитель | Германия |
| Пользовательские характеристики | |
| Производительность | 7000 л/ч |
| Питание | электрический |
| Макс. t жидкости | 35 °С |
| Устройство | нормальновсасывающий |
| Класс защиты | (IP) X4 |
| Вход. отверстие подключения / патрубок | 1" |
| Напор | 31 м |
| Напряжение сети | 220 В |
| Назначение | чистая вода |
| Мощность двигателя | 640 кВт |
| Максимальное рабочее давление | 8 бар |
| Материал корпуса | нержавеющая сталь |
| Вых. отверстие подключения / патрубок | 1" |
| Материал крыльчатки / шнека | пластик |
| Система всасывания | многоступенчатая |
| Принцип действия | центробежный |
Информация для заказа
- Цена: от 17 731 ₴






