Самовсмоктувальні багатоступеневі відцентрові насоси Wilo-MultiCargo MC
Цена в Евро с НДС (наличие и цену в грн уточняйте):
| MC 605-DM/IE3 | - | |
| MC 305-DM/IE3 | - | |
| MC 604-DM/IE3 | - | |
Особливості/переваги
- Малошумний
- Ідеально підходить як основний насос для постачання дощової води
- Трифазний двигун IE3-IEC (≥ 0,75 кВт)
Конструкція
Самовсмоктувальні багатоступеневі відцентрові насоси
Застосування
- Водопостачання
- Дощування
- Зрошення і полив
- Використання дощової води
Спорядження/функціонування
- Безпосередньо під'єднаний фланцями (прифланцьований) двигун
- Захисний термічний вимикач двигуна для однофазного двигуна (1~230 В)

Типовий код
|
Приклад: |
MC-305-EM |
|
MC |
MultiCargo (багатоступеневий, самовсмоктувальний, горизонтальний відцентровий насос) |
|
3 |
Номінальний напір Q в м³/год |
|
05 |
Число робочих коліс |
|
EM |
Однофазний струм, 1~230 В, 50 Гц |
|
DM |
Трифазний струм, 3~230/400 В, 50 Гц |
Технічні характеристики
- Під'єднання до мережі 1~230 В, 50 Гц / 3 ~400 В, 50 Гц
- Тиск на вході макс. 4 бар
- Діапазон температур середовища від +5 °C до +35 °C
- Температура навколишнього середовища макс. +40 °C
- Макс. робочий тиск 8 бар
- Клас захисту 1~: IP X4; 3~: IP 54
- Під'єднання зі всмоктувальної та напірної сторони Rp 1
Матеріали
- Корпус насоса з високоякісної сталі 1.4301
- Робоче колесо з норилу
- Вал з високоякісної сталі 1.4057 / 1.4404 (1,1 кВт)
- Ковзне торцеве ущільнення з кераміки /графіту
- Камери робочих коліс з норилу
- Ущільнення з NBR
Стан постачання
- Насос
- Інструкція з монтажу та експлуатації
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Wilo |
| Страна производитель | Германия |
| Пользовательские характеристики | |
| Корпус насоса | из нержавеющей стали 1.4301 |
| Уплотнения | из NBR |
| Рабочее колесо | из Noryl |
| Вид защиты | IP 54 |
| Скользящее торцевое уплотнение | из керамики/графита |
| Подключения со всасывающей и напорной сторон | Rp 1 |
| Входное давление макс. | 4 бар |
| Температура жидкости макс. | от +5 °C до +35 °C |
| Рабочее давление макс. | 8 бар |
| Подключение к сети | 1~230 В, 50 Гц/3~400 В, 50 Гц |
| Температура окружающей среды макс. | 40 °C |
| Вал | из нержавеющей стали 1.4028/14404 (1,1 кВт) |
Спецификация
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте


