Самовсмоктувальний насос для брудної води зі стандартним двигуном для монтажу у незануреному стані Wilo-Drain LPC
Ціна в ЄВРО з ПДВ (наявність і ціну в грн уточнюйте).
| LPC 40/19 3-400-50-2 | 1933,72 |
| LPC 50/25 3-400-50-2 | 3063,39 |
| LPC 80/29 3-400-50-2 | 4356,88 |
Особливості/переваги
- Довговічність завдяки міцному виконанню з сірого чавуну
- Зручність при наглядових роботах завдяки вбудованому отвору для проведення огляду
- Гнучке застосування
Конструкція
Самовсмоктувальний насос для брудної води зі стандартним двигуном для монтажу у незануреному стані
Застосування
Перекачування
- Брудна вода
- Технічна вода
Спорядження/функціонування
NO VALUE

Типовий код
|
Наприклад: |
LPC 40/19 |
|
LP |
Самовсмоктувальний насос |
|
C |
Виконання з литого матеріалу |
|
40 |
Номінальний внутрішній діаметр, наприклад 1½" |
|
19 |
Максимальна висота подачі в м |
Технічні характеристики
- Під’єднання до мережі: 3~400 В, 50 Гц
- Клас захисту: IP55
- Температура перекачуваного середовища: 3 … 80 °C
- Всмоктувальний і напірний патрубки:
- LPC 40: R 1½
- LPC 50: G 2
- LPC 80: G 3
- Maкс. висота всмоктування: 7,5 м
Матеріали
LPC 40
- Корпус насоса: AlSi
- Робоче колесо: EN-GJL-250
- Вал: 1.4104
- Ковзне торцеве ущільнення: C/Al
- Статичні ущільнення: NBR
- Корпус двигуна: Al
LPC 50
- Корпус насоса: EN-GJL-250
- Робоче колесо: EN-GJL-250
- Вал: 1.4104
- Ковзне торцеве ущільнення: C/Al
- Статичні ущільнення: NBR
- Корпус двигуна: Al
LPC 80
- Корпус насоса: EN-GJL-250
- Робоче колесо: EN-GJL-250
- Вал: 1.4104
- Ковзне торцеве ущільнення: SiC/SiC
- Статичні ущільнення: NBR
- Корпус двигуна: Al
Конструкція
Самовсмоктувальний відцентровий насос у блочному виконанні для пересувного та стаціонарного сухого монтажу, не придатний для роботи в зануреному стані.
LPC 40
Гідравліка з горизонтальним всмоктувальним патрубком і вертикальним напірним патрубком, із вбудованим зворотним клапаном. Як робоче колесо використовується багатоканальне колесо. Привод представлений стандартним двигуном. Гідравліка та двигун мають спільний вал. Стійкий монтаж здійснюється за допомогою вібропоглинальної опорної плити.
LPC 50, LPC 80
Гідравліка з горизонтальним всмоктувальним патрубком і вертикальним напірним патрубком. Як робоче колесо використовується багатоканальне колесо. Робоче колесо й корпус насоса можна очистити через оглядовий отвір на гідравлічній системі. Привод представлений стандартним двигуном. Гідравліка та двигун мають спільний вал. Стійкий монтаж здійснюється за допомогою вібропоглинальної опорної плити.
Стан постачання
- Насос
- Інструкція з монтажу та експлуатації
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Wilo |
| Страна производитель | Германия |
| Пользовательские характеристики | |
| Корпус насоса | AlSi19MG или EN-GJL-250 |
| Уплотнение | скользящее торцевое уплотнение C/Al или SiC/SiC |
| Статические уплотнения | NBR |
| Рабочее колесо | EN-GJL-250 |
| Класс защиты | IP 55 |
| Свободный проход | 6 - 12 мм (в зависимости от типа) |
| Корпус мотора | Al |
| Температура перекачиваемой среды | 3 - 80 °C |
| Подключение к сети | 3~400 В, 50 Гц |
| Вал | 1.4028 |
| Напорный патрубок | R 1½ или Rp 2 или Rp 3 |
| Макс. высота всасывания | 7.5 м |
- Цена: от 100 739 ₴


